Desperados 3 (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

31,90 €

Krabicová verzia

Popis

Divoký západ. Miesto kde zákon tvoria tí, ktorí majú v rukách zbrane a je presadzovaní ich prisluhovačmi. Miesto kde smrť nie je cudzincom a hrobári majú neustále nadčas…

Desperados 3 je strategická hra odohrávajúca sa v reálnom čase, ktorá umožňuje hráčom ovládať skupinu štvancov vedených obľúbencom Johnom Cooperom, ktorý loví svojich nepriateľov.

Hra sa inšpiruje prvou hrou zo série, Desperados: Wanted Dead or Alive, Desperados 3 umožňuje hráčom pristupovať ku každej misii so širokou škálou možností a ciest. Vaša skupina bude vždy v nevýhode a musíte rozumne využiť prostredie a unikátne schopnosti každej postavy.

Ovládate chatrnú skupinu, z ktorej sa rýchlo stáva vysoko funkčná skupina nepravdepodobných hrdinov a hrdiniek. Veľmi rozdielne silné osobnosti majú na úvod problém spolupracovať ale nakoniec spájajú svoje sily a postavia sa na prvý pohľad lepším súperom. Skupina je lovená neúnavnými banditmi a skorumpovanými strážcami zákona.

Na epickej výprave naprieč USA a Mexikom 70. rokov 18. storočia sa váš tím postaví veľmi nepravdepodobným šanciam a musí prekabátiť oveľa väčšie gangy. Na ich misi vystopovať nepriateľa, zatiaľ čo prekazia plány neúnavnému korporátnemu magnátovi, musí 5 rôznorodých postáv využívať škálu schopností pre infiltráciu, špionáž, sabotáž, vyhýbanie, kradnutie, únosy, úskoky, vraždy, výbuchy… až po poslednú možnosť: prestrelku. Spájajte vašich špecialistov pre prekonanie výziev mnohými spôsobmi. Rozumne si naplánujte ťahy a perfektne ich vykonajte v reálnom čase pre zakrádanie sa poza chrbát nepriateľov.

Ovládajte 5 odpadlíkov a využite ich smrteľné schopnosti pre nenápadné zúženie radov neprieateľov.

Každú misiu môžete vyriešiť širokou škálou rôznych možností a ciest.

Zbavte sa zdanlivo beznádejne veľkých nepriateľských radov opatrným planovaním a perfektne načasovaným prevedením.

Prežite slávu Divokého západu vo forme pohraničných miest, púštnych kaňonov, Mississippských močiarov, rozsiahlych moderných miest a mnohého ďalšieho.

Porazte nepriateľom výberom smrteľných alebo nenápadných možností a tiež môžete ďalej upravovať náročnosť hry.

   

Súvisiace produkty