• Mafia Trilogy CZ (PS4)

Mafia Trilogy CZ (PS4)

  • PS4
  • akčná
  • jazyk
  • titulky

Pre český dabing je potrebné stiahnuť update!Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing, Mafia 2 obsahuje pôvodný český dabing a Mafia 3 obsahuje české titulky.Spoločnosť Cenega Czech s.r.o. v spolupráci so spoločnos..

Krabicová verzia

22,00 €

Skladom

Trailer a náhľad

Popis

Pre český dabing je potrebné stiahnuť update!

Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing, Mafia 2 obsahuje pôvodný český dabing a Mafia 3 obsahuje české titulky.

Spoločnosť Cenega Czech s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou 2K predstavuje Mafia Trilogy od štúdia Hangar 13 - kompletné vydanie legendárnej hernej série, ktoré Vám umožní okúsiť život gangstra naprieč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Amerike.

Definitive Edition ságy organizovaného zločinu Mafia Trilogy obsahuje:

Mafia - Definitive Edition - kompletne a do detailu prepracovaná verzia pôvodnej hry z roku 2002, ktorá prinesie zmodernizovaný herný scenár s novým bohatým dialógom, rozvinutejšie príbehové pozadie a dodatočné videá, úplne nové hrateľné sekvencie a prvky hrateľnosti a oveľa viac. A čo je najdôležitejšie - bude to stále tá Mafia, ako si ju pamätáte - len ešte o kus lepšia a zábavnejšia. 

V úlohe taxikára menom Tommy Angelo sa ocitáte vo svete organizovaného zločinu. Tommy, ktorý sa spočiatku bráni zvodom tohto sveta v zastúpení talianskej rodiny Salieri, si veľmi skoro uvedomí, že niektoré odmeny sú jednoducho príliš veľké na to, aby im bolo možné dlho odolávať ... Hra obsahuje český dabing.


Mafia II - Definitive Edition - Prepracovaná hra z roku 2010 v ultra HD kvalite - 4K. Obsahuje všetok pôvodný aj bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, prídavky a aktualizácie). Hra obsahuje pôvodný český dabing.

Vojnový hrdina Vito Scaletta sa zapletie s mafiou v nádeji, že splatí dlhy po svojom otcovi. Spolu s parťákom menom Joe sa Vito snaží o preukázanie svojich schopností, stúpajúc po rodinnom rebríčku v honbe za lepším postavením a odmenou. Ale s každým novým rizikom prichádzajú ešte tvrdšie následky ...


Mafia III - Definitive Edition - Kompletné vydanie pôvodnej hry z roku 2016. Obsahuje všetok pôvodný aj bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, prídavky a aktualizácie). Hra obsahuje české titulky.

Teraz je Lincoln späť doma v New Bordeaux a je odhodlaný utiecť pred svojou zločineckou minulosťou. Ale keď jeho náhradnú rodinu, čiernu mafiu, zradí a vyhladí talianska mafia, Lincoln vybuduje novú rodinu z popola tej starej a začne si cez mafiánov, ktorí sú za to zodpovední, kliesniť cestu plnú pomsty a vojenského vybavenia.

Súvisiace produkty