• Battleborn (PS4)

Battleborn (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

9,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Edícia obsahuje navyše bonus DLC balíček Firstborn.

Hra vyžaduje internetové pripojenie.

Staňte sa členom partie tých najmocnejších bojovníkov – Battleborn.

Vžite sa do úlohy jedného z 25 rozmanitých hrdinov. Každý vám ponúkne jedinečnú osobnosť, unikátne zbrane a výnimočné schopnosti. Zachráňte svet, ktorý sa zmieta na pokraji skazy. Zničte svojich protivníkov a nedajte šancu žiadnemu nepriateľovi. V príbehovej línii Battlebornu hráte sami alebo v kooperácii s partiou až piatich kamarátov. Nič vás nezväzuje a môžete si vybrať, ktoré misie budete hrať ako ďalšie. Zrychlený systém zbierania skúseností vám umožní poskočiť z 1 úrovne na 10 v rámci jednej misie alebo multiplayerovej hry a tak nikdy nemusíte byť pozadu. Hrajte s až desiatimi priateľmi v troch multiplayer módoch.

V hre nemôže chýbať multiplayer, ktorý ponúka tímové boje 5 vs. 5 hráčov v niekoľkých herných režimoch:
Incursion: hráči bránia svoju základňu pred nepriateľskými počítačom riadenými postavami a sami podporujú svojich počítačom riadených bojovníkov v snahe obsadiť základňu súpera.
Devastation: rýchla akcia hrdinov proti sebe, v ktorej ide o obsadenie a udržanie kľúčových bodov na mape.
Meltdown: hráči sa snažia ochrániť svojich pomocníkov, ktorí kráčajú do anihilačnej komory v strede mapy. Tímy získavajú body za každého pomocníka, ktorý svoju púť dokončí. Víťazí tím s vyšším dosiahnutým skóre.