Veľkosť: univerzálna (39–46)Zloženie materiálu: 80 % bavlna, 15 % polyamid, 5 % elastanVstúp do sveta pirátov, asasínov a karibských dobrodružstiev s ponožkami inšpirovanými legendárnym Assassin’s Creed IV: Black Flag. D..
Good Loot
Všetko od výrobcu5,50 €
Skladom
Veľkosť: univerzálna (39–46)
Zloženie materiálu: 80 % bavlna, 15 % polyamid, 5 % elastan
Vstúp do sveta pirátov, asasínov a karibských dobrodružstiev s ponožkami inšpirovanými legendárnym Assassin’s Creed IV: Black Flag. Dizajn nesie ikonický Assassin Crest a okamžite pripomenie éru Edwarda Kenwaya, slobodu otvoreného mora aj atmosféru jednej z najobľúbenejších hier celej série.
Pohodlný materiál a pružné spracovanie zaručujú komfort pri každodennom nosení, hraní aj dlhých gaming maratónoch. Tento produkt je ideálny pre fanúšikov Assassin’s Creed, ktorí chcú mať kúsok Black Flag univerza stále pri sebe. Ide o oficiálne licencovaný merch, ktorý ponúka autentický zážitok pre každého hráča a zberateľa.
Ponožky perfektne doplnia gaming outfit, kolekciu herného merchu alebo poslúžia ako štýlový darček pre každého fanúšika série Assassin’s Creed.
Prehliadaním týchto stránok nám dávate súhlas na spracovanie cookie súborov. Viac informácií nájdete na stránce s informáciami o cookies.