XCOM 2 (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

13,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

PC hit prichádza na next gen konzoly.

XCOM 2 je pokračovaním mnohokrát ocenenej stratégie XCOM: Enemy Unknown, ktorá v roku 2012 získala ocenenie Hra Roku.
Svet sa zmenil. Uplynulo už 20 rokov od doby, kedy sa svetoví vodcovia dobrovoľne podrobili nadvláde mimozemských síl. XCOM tvoriaci poslednú obrannú líniu ľudstva bol zanechaný napospas skaze. Mimozemšťania, ktorí teraz vládnu Zemi, sa rýchlo púšťajú do výstavby oslnivých miest, ktoré sú prísľubom lepšej budúcnosti pre ľudstvo. Nič nie je ale tak dokonalé, ako sa na prvý pohľad môže zdať - dobyvatelia majú tajný, hrôzu naháňajúci cieľ. Tí, ktorí sa pokúsi vzoprieť, tvrdo zaplatia.
Iba tí, ktorí obývajú okraje sveta, sa môžu radovať z prísľubu slobody. Práve v týchto končinách sa ľudia snažia opäť nabrať svoju silu a nazhromaždiť armádu, ktorá sa postaví za záujmy ľudstva. Pozostatky jednotiek XCOM musí nájsť cestu, ako povstať z popola a znovu nabrať síl, pokúsiť sa o odhalenie desivej pravdy skrývajúci sa za okupáciou a eliminovať mimozemskú hrozbu raz pre vždy.
Kľúčové prvky:
XCOM na pochode: Preberte velenie Avenger - mimozemskej zásobovacej lodi, ktorá bola pretvorená na mobilnú centrálu jednotiek XCOM. Veďte Vašu údernú jednotku naprieč svetom, staňte sa oporou bezradných ľudí a pokúste sa o odhalenie desivých plánov mimozemšťanov.
 
Vykonávajte nábor bojovníkov: Čaká na Vás 5 vojenských tried, z ktorých každá má svoje špeciálne zručnosti.
 
Taktický partizánsky boj: Nové herné systémy ponúknu viac flexibilné taktiku počas boja. Miesto, kde sa práve nachádzate, sa stane určujúcim pre podobu okolitého prostredia. Prepadnú svojho nepriateľa zo zálohy, oberaj ich mŕtvoly a získajte tak vzácne vybavenie a artefakty, zachraňujte dôležité osoby a zachraňujte svojich druhov.
 
Nová nepriateľská rasa: Čaká na Vás rozmanitá škála nepriateľov, ktorú tvoria mocné mimozemské druhy.
 
Bádajte, vyvíjajte a vylepšujte: Prispôsobte a stavajte nové miestnosti na Avengeri, aby ste pre XCOM získali nové kapacity na bojovom poli. Využite svojich vedcov a inžinierov pre výskum, vývoj a zdokonalenie zbraní a brnení tak, aby ste čo najlepšie dosiahli svoje stratégie.
 
Každá misia je jedinečná výzva: Vydajte sa na misie naprieč celým svetom, divokými krajinami počínajúc a mestami pod nadvládou mimozemšťanov končiac. Tešiť sa môžete na ohromné ​​množstvo kombinácií máp, misií a cieľov.
 
Vytvorenie rôznych módov: Vďaka komunitne zameraným nástrojom budete mať možnosť vytvoriť si svoju vlastnú kampaň, taktiku, spojenca, triedy a mnoho ďalších taktických prvkov, a následne Vaše výtvory zdieľať vďaka Steam Workshopu.
 
Zapojte sa do hry pre viac hráčov: Ľubovoľne si namiešajte oddiely ľudí a mimozemšťanov a pustite sa do súboja jeden proti jednému na náhodne vygenerovaných mapách.

Súvisiace produkty