Worms W.M.D All Stars (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom

16,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Edícia obsahuje balenie s 3D obrázkom a bonusový obsah: Rocket League, Goat Simulator, Broforce, PayDay 2, Saints Row 4 a iné.

Obľúbené červíky sa vracajú v ich doposiaľ najdeštruktívnejšej hre. S úžasným 2D, ručne maľovaným výzorom, novými zbraňami, predstavia sa aj vytváranie predmetov, vozidlá, budovy a samozrejme sa navrátia milované klasické zbrane s herným štýlom, hra Worms W.M.D bude doposiaľ najlepším zážitkom zo série.


Prepracujte sa cez 30 úrovní so zvyšujúcou sa obtiažnosťou v kampani, za využitia veľkého arzenálu klasických a nových zbraní, ktoré budú k vašej dispozícii. Využite nové vozidlá pre vytvorenie chaosu v radách nepriateľov a využite budovy pre zisk taktických výhod, pri tom ako sa pokúsite ovládnuť bojisko.
Postavte sa piatim nepriateľom v zábavnej taktickej vojne, kde bude mať každý hráč k dispozícii až osem červíkov, buď v lokálnom, alebo v online multiplayeri, ktorý bude zahŕňať aj hranie v rebríčkoch. Spľasnite svojich protihráčov betónovým oslom. Roztrhajte ich na kúsky červieho mäsa vďaka svätému granátu. Spustite na nich smrteľnú spŕšku vo vrtuľníkoch, alebo ich zadlávte do ničoty v tankoch. S 80 zbraňami a pomocnými predmetmi po ruke, je táto hra zaručene najlepším chaotickým dielom.


Úžasne 2D
Najlepšia implementácia zo série, úplne nový červík a úžasne digitálne maľované 2D obrázky.


Vozidlá
Vojna medzi červíkmi zvážnie vďaka predstaveniu vozidiel. Ovládnite pevninu s tankami, vzlietnite a rozpútajte peklo v helikoptérach a viac.


Budovy
Získajte taktickú výhodu vďaka schovaniu vašich červíkov do budov, čím ich ochránite pred útokmi.


Vytváranie predmetov
Počas kôl vašich súperov už nemusíte iba čakať. Pozbierajte debničky s materiálom, ktoré padajú z neba a vytvorte diabolské vylepšenia zbraní, ako sú elektrická ovca, koláč s pancierovou päsťou a svätú mínu, ktorými zdevastujete nepriateľov.


Klasická fyzika a herný štýl
Nový engine pretvára pocit fanúšikmi obľúbenej súťaže. Taktiež sa znova predstaví obľúbené ninjovské lano.


Nové a klasické zbrane
Viac ako 80 zbraní pripravených na okamžité použitie. Nájdete mnoho navrátivších zbraní, ale taktiež množstvo nových prídavkov, ako sú nechcený darček, OMG útok, alebo pochybnú telefónnu batériu.


Namontované zbrane
Keby Vám 80 zbraní nebolo dosť, môžete vyskúšať stanoviská s pevne primontovanými zbraňami, ktoré nájdete na mapách a vďaka ktorým vytvoríte ešte väčšiu deštrukciu.


Zábavný single player a možnosť lokálneho, alebo online multiplayer hrania
Hra Worms W.M.D je nabitá obrovským arzenálom tréningových misií, kampaní a výziev pre sólo hranie. Vytrénujte sa a potom skúste hrať online, kde v multiplayer módoch vytvoríte skazu, tieto módy zahŕňajú aj hry v rebríčkoch. V každej hre bude miesto pre 6 hráčov s tímom až 8 červíkov.

Súvisiace produkty

Star Wars - Squadrons (Xbox One)

Star Wars - Squadrons (Xbox One)

  • XBOX ONE
  • Skladom

27,90 €

Kúpiť
Gods and Monsters (Xbox One)

Gods and Monsters (Xbox One)

  • XBOX ONE
  • Predobjednávka

54,90 €

Kúpiť
Watch Dogs 2 CZ (XBOX ONE)

Watch Dogs 2 CZ (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom

22,90 €

Kúpiť
Marvel Avengers CZ (XBOX ONE)

Marvel Avengers CZ (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • 5 dní

37,50 €

Kúpiť