Wolfenstein 2: Youngblood

32.50

Bez DPH: 27.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Bethesda Softworks

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Wolfenstein 2: Youngblood


Dátum vydania:  26.7. 2019 Vývojár:  MachineGames
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ:  Bethesda
Žáner:  akčná, strieľačka Multiplayer:  áno
Lokalizácia:  angličtina    

Hra Wolfenstein - Youngblood je novým kooperatívnym zážitkom. Hra sa odohráva v roku 1980, 19 rokov po tom ako BJ Blazkowicz zažal plamenň druhej americkej revolúcie, Wolfenstein - Youngblood predstavuje ďalšiu generáciu Blazkowiczovcov, ktorá bojuje proti nacistom. Hrajte v úlohe jednej z BJových dvojčiat, Jess alebo Soph a hľadajte vášho strateného otca v nacistami okupovanom Paríži.

Utvorte tím s priateľom alebo si zahrajte sami v sprievode spoločníka s AI - čaká na vás prvý moderný kooperatívny dobrodružstvo zo sveta Wolfenstein. Predvádzajte novej tímovej manévre, rozpútajte ešte väčší deštrukčný chaos s pomocou novej Teslove zbrane pre kooperačnú hru a ukážte sa s novými vzhľady a Emoto.

Wolfenstein: Youngblood obsahuje doteraz najrozsiahlejší otvorený zážitok zo sveta Wolfenstein. Z nové operačné základne ukryté v srdci parížskych katakomb budete plánovať záškodnícke operácie s cieľom rozložiť nacistický režim.

Bola to báječná leta. Čaká vás trýznivý pohľad na ikonické parížskej pamätihodnosti aj počmárané ulice, v kožených kabátoch zahalené nacistami aj zbrusu nový soundtrack inšpirovaný ťažkými syntezátorovým tóny akčných klasik 80. rokov.

Chopte sa najnovších vymožeností energozbroje i zbraní a udrite na nacistickú Lužů. Zvyšujte svoju úroveň, plňte misie a odomykajte nové schopnosti, zameriavače rozšírenie, nástroje, kozmetické úpravy a ďalšie možnosti rozšírenia vášho herného štýlu.

 Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook