• XONE HRY
  • The Walking Dead - Season Two (XBOX ONE)

The Walking Dead - Season Two (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

17,90 €

Krabicová verzia

Popis

Prvá sezóna The Walking Dead spôsobila v hernom svete doslova šialenstvo.

Napnutú atmosféru a neustály pocit nebezpečenstva si jednoducho každý musí prežiť a zvoliť tie správne rozhodnutia, ktoré vo výsledku celkom ovplyvnia aj pokračovanie v podobe druhej sezóny.

Malé dievča Clementine sa po prvých piatich epizódach stala pomerne zocelenú osobnosťou, ale neustále hľadá cestu do bezpečia, pri ktorej naráža na ďalšie a ďalšie nástrahy. V jej koži sa aj tentoraz musíte popasovať s okolitými zombíkmi, ako najlepšie viete. Stále je však potrebné citlivo pracovať s ostatnými pozostalými . Práve objavovanie ďalších ľudí a riešenie nových rozhodnutí vám pomáha utvárať priateľstvo na život a na smrť.

Každá voľba má priamy vplyv na situácie, ktoré nastanú napríklad za 10 minút a nečakajte, že zradený kamarát vám pribehne v núdzi pomáhať. Klasická adventúrna hrateľnosť spočíva aj vo veľmi podrobnom prieskume terénu, kedy je potrebné hľadať dôležité predmety a z rozhovorov s ostatnými vymyslieť ďalší postup. Nechýba ani celá škála minihier či občasných ľakačiek.

Na grafickom spracovaní nebolo potrebné vôbec nič meniť. Nadčasové komiksové poňatie navodzuje tie správne emócie. Občas sa iste pristihnete, že udalosti dokonca sledujete ako filmový seriál. Pätica epizód postupne prechádza do grandiózneho finále , pri ktorom vám doslova spadne sánka.

Súvisiace produkty