Your Shape Fitness Evolved 2013 (WiiU)

  • Wii U
  • Skladom
  • jazyk

14,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Your Shape: Fitness Evolved 2013 je špičkový fitness produkt, ktorý Vám pomôže nastaviť a dosiahnuť svoje ciele pútavým a motivujúcim spôsobom. Spojte sa online s priateľmi a súťažte a spolupracujte na ceste k zdraviu.
So 125 rôznymi cvičeniami a 215 pohybmi prináša Your Shape: Fitness Evolved 2013 masívnu škálu aktivít. Či už hľadáte cvičenia na silu, kardio, strečing, alebo odpočinok, tu nájdete všetko, čo potrebujete.
Vytvorte si prispôsobený fitness program trvajúci až štyri týždne, šitý na mieru Vašej aktuálnej fyzickej kondície a preferencií. Nastavte si svoje vlastné osobné ciele a frekvenciu cvičení. Buďte fit a zostaňte motivovaní s progresívnou krivkou a dennými cvičeniami.
Your Shape: Fitness Evolved 2013 prináša množstvo nových online funkcií. S kanálmi noviniek, online výzvami, rebričkami, achievmentami a súťažmi s priateľmi nastavuje Your Shape nový technologický štandard vo svete hier Nintendo a využíva jedinečné vlastnosti konzoly Wii U.
Pripojte sa k webovým stránkam Your Shape Center a rozšírte Your Shape spoločenstvo. Môžete si skontrolovať svoje osobné štatistiky a status, nech ste kdekoľvek, alebo sa zúčastňovať spoločenských akcií a globálnych výziev.
Your Shape: Fitness Evolved 2013 pokračuje v tradícii série a ponúka najlepšie technológie tréningu vo svojej triede vrátane sledovania pokroku, motivujúcich online funkcií, HD grafiky a krásne animovaných virtuálnych trénerov.
Byť fit nie je len o cvičení. Your Shape: Fitness Evolved 2013 obsahuje databázu viac než 150 receptov na každú príležitosť, ktoré Vám umožnia stravovať sa správne a pritom chutne.
Spaľujte kalórie a zároveň tancujte na búšiaci soundtrack. Tanečný režim podporený obľúbenými hudobnými skladbami Vám pomôže užiť si viac zábavy, zatiaľ čo sa snažite byť fit.

Súvisiace produkty

Game Party Champions (WiiU)

Game Party Champions (WiiU)

  • Wii U
  • Skladom

17,90 €

Kúpiť
Just Dance 2014 (WiiU)

Just Dance 2014 (WiiU)

  • Wii U
  • Do 5 dní

42,90 €

Kúpiť