Fallout 76 (Power Armor Edition) (Xbox One)

  • XBOX ONE
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

169,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Fallout 76 Power Armor edícia bude obsahovať:

Celoprepínateľná odnímateľná T-51 Power Armor prilba s taškou Western Tek Canvas:
Táto nositeľná helma verne replikuje model v hre a je dodávaná spolu s reproduktorom modulátora hlasu, funkčnou LED lampou a vlastnou V.A.T.S. zvukovou funkciou.
Glow-in-Dark Mapa terénu:
Táto plne farebná mapa 25 x 25 cm žiari v tme a zobrazuje šesť rôznych regiónov Západnej Virgínie, označujúc ožiarené miesta, mestá a divokú zver.
24 zberateľských Fallout figúriek:
Vyrobené z herných 3D modelov, tieto detailné miniatúry prinášajú do života obyvateľov Fallout 76, vojakov v Power Armore, príšery a ďalšie.
Tricentennial Steelbook:

Exkluzívne pre Power Armor Edition, toto zdobené kovové puzdro je dokonalým zberateľským kusom oslavujúcim 300-ročnú slobodu Ameriky.
Fallout 76 Tricentennial Edition Bonusový digitálny obsah:

Oslávte 300 rokov slobody s úplne novým Fallout 76 Tricentennial Edition, pripomínajúc otvorenie Vault 76. Hovorte o meste, keď vychádzate z Vault 76 plne pripravený a patrioticky štylizovaný na novej americkej hranici!
 

Fallout 76 je hra, ktorá sa odohráva pred začiatko série Fallout. Každý živý človek v hre je skutočný hráč. Spolupracujte alebo sa osamostatnite a prežite. V legendárnom svete Fallout si užite dynamický svet, ktorému hrozí nukleárna anihilácia.
Reclmation Day, 2102. Dvadsaťpäť rokov po dopade bômb sa vy a vaši spoločníci, vybraní z toho najlepšieho čo národ ponúka, postavíte post-nukleárnej Amerike. Hrajte osamote alebo v skupine a skúmajte, plnte úlohy, budujte a pokorte najväčšie hrozby nukleárnej pustatiny.

 

  • Zahrajte si v prvom online Fallout dobrodružstve, kde si vytvoriíte vlastnú postavu a preskúmate stovky miest.
  • 6 nových a nádherných regiónov v západnej Virgínii. Každé miesto má výhody ale aj nástrahy.
  • Postavte si C.A.M.P., ktorý vám zaručí prístrešok, bezpečie a zásoby. Môžete ho využiť aj na výmenu s ostatnými hráčmi.
  • Spojte sa s ostatnými hráčmi a získajte prístup k ultimátnej zbrani, nukleárnym hlaviciam.

Súvisiace produkty