Outer Worlds (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

51,50 €

Krabicová verzia

Popis

The Outer Worlds je single playerová fps sci-fi hra od uznávaných tvorcov z Obsidian Entertainment a Private Division. Stratený počas prepravy vo vzdialenej časti galaxie sa prebúdzaš o dvadsať rokov neskôr, aby si sa ocitol presne uprostred hlbokej konšpirácie, ktorá hrozí zničiť celú kolóniu Halcyon.

Tvojou úlohou je preskúmať tie najvzdialenejšie kúty vesmíru, stretnúť sa s rozličnými frakciami a predovšetkým zistiť, čo si zač a kam až si ochotný zájsť, aby si sprisahaniu prišiel na kĺb. Vo svete korporátnych hier si neznáma premenná.

Hráčom ovplyvňované príbehové RPG: Hlavné prvky štúdia Obsidián sú späť - a teda to, ako ku svetu The Outer Worlds pristúpiš, je len na tebe. Tvoje voľby nebudú mať vplyv len na to, akým smerom sa bude príbeh uberať, ale aj na príbehy tvojich spoločníkov, herných koncov a napríklad aj toho, ako tvoja postava bude nakoniec vyzerať.

Nie si v niečom zrovna dobrý? Hra ti môže poskytnúť zaujímavý debuff, ale zároveň získaš aj Perk, aby si sa mohol zlepšovať. To ti pomôže nielen v prieskume Halcyonu, ale aj k premýšľaniu o hre ako celku.

Veď svojich druhov k víťazstvu: Počas tvojho putovania sa stretneš s postavami, ktoré sa k tebe a tvojej posádke budú chcieť pridať. Každá z nich bude disponovať rozličnými schopnosťami a tiež možnosťami absolvovať unikátne misie. Je len na tebe či im pomôžeš s ich trápeniami, alebo si pôjdeš svojou cestou.