• XONE HRY
  • Marvel Avengers CZ + bonus DLC Outfit Pack (XBOX ONE)

Marvel Avengers CZ + bonus DLC Outfit Pack (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Predobjednávka
  • jazyk
  • titulky

56,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Dostupnosť produktu - 04.09.2020, prijímame predobjednávky.

Ako darček ku predobjednávke dostanete od nás kódy na stiahnutie archívnych kostýmov Marvelu, prístup do online bety a archívnu menovku Marvelu.

Spojte najsilnejších hrdinov na Zemi, uverte svojím schopnostiam a splňte si svoj sen o superhrdinoch.

Marvell Entertainment a Square Enix s potešením predstavujú epicko-akčno-dobrodružnú hru Marvels Avengers, ktorá kombinuje filmový príbeh s hrateľnosťou pre jedného hráča aj pre kooperatívne hranie, prináša dokonalý herný zážitok s Avengermi.

Vytvorte tímy až štyroch hráčov online, ovládnite výnimočné schopnosti, upravte si rozrastajúcu sa skupinu superhrdinov a bráňte Zem pred hrozbami.

Marvel Avengers začínajú dňom A, keď Captain America, Iron Man, Hulk, Black Windows a Thor odhaľujú technicky vyspelé ústredie Avengerov v San Franciscu, kde patrí aj Helicarrier - poháňaný na experimentálny zdroj energie. Oslava sa nečakane zmení, keď katastrofická nehoda vyústi do obrovskej skazy. Vina padá na Avengerov, ktorý sa rozpadnú. O 5 rokov neskôr, keď sú všetci superhdinovia mimo zákon a svet je v nebezpečenstve je jediná nádej pre Zem, znovu všetkých povolať.

Marvel Avengers pravidelne prinesú aktualizáciu obsahu a zavedú hráčov na epicko-akčno-dobrodružnú výpravu, ktorá bude trvať niekoľko rokov. Táto hra predstavuje budúcnosť značky Avengers.