Just Dance 2014 (XBOX ONE)

  • XBOX ONE
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

15,90 €

Krabicová verzia

Popis

Hra vyžaduje pohybové ovládanie Kinect. Hra sa ovláda pohybmi tela pomocou senzoru Kinect pre Xbox One.

Party je späť! Just Dance 2014, nová verzia svetovo najpredávanejšej tanečnej hry, prináša celkom nové figúry s prielomovými prvkami pre každú pohybom ovládanú hernú platformu. K tomu si pripočítajte 40 najvačších hudobných hitov a tanečných štýlov a takisto historicky prvú možnosť zatancovať si v režime hry pre viac hráčov!

Songy a tanečné pohyby! So správnym playlistom Just Dance 2014 určujete tempo Vašej párty! Rozhýbte priateľov a rodinu v rytme skladieb ako je „Feel This Moment“ od Pitbulla a Christiny Aguilery, „Gentleman“ od Psy, či „Kiss You“ od One Direction. Môžete takisto naladiť „oldies“ mód a zaspomínať na legendárne hity typu „I Will Survive“ od Glorie Gaynor.
.

Nové módy a herné prvky naštartujú každou párty! Just Dance 2014 dnes posúva zábavu na novú úroveň a umožní Vám pripraviť najlepšiu párty všetkých čias! Opanujte žiaru reflektorov a veďte Vaše tanečné pozadie v novom On Stage móde. Tancujte s kýmkoľvek na svete v rámci módu World Dance Floor. Použite obľúbený song a nadefinujte si vlastné cvičenie pomocou módu Just Sweat.
.

World Dance Floor: Zatancujte si s kýmkoľvek na svete vo vôbec prvom móde hry pre viac hráčov v rámci série Just Dance. Hráči sa pridajú do virtuálnej skupiny, tvorenej priateľmi alebo ostatnými fanúšikmi Just Dance a budou súperiť v tématických súťažiach (chlapci proti dievčatám, skupina proti skupine). Môžete takisto sledovať svoju pozíciu v globálnych rebríčkoch, alebo sa baviť zaujímavými údajmi o ostatných hráčoch.
.

On the Stage: V tomto móde patrí žiara reflektorov len Vám! Jeden hráč tu bude tancovať a ďalši dvaja mu budú robiť pozadie a pokiaľ budú chcieť, môžu aj spievať! Ako hlavná hviezda to môžete poňať vážne a ukázať, čo vo Vás naozaj je, alebo si môžete len tak zablbnúť s priateľmi.
.

Evolved Sweat Mode: Hráči môžu personalizovať svoje cvičenie vytvorením svojho vlastného zoznamu skladieb a sledovaním spálených kalórií. Teraz takisto môžete sledovať spálené kalórie a celkový čas strávený tancovaním vo všetkých herných režimoch.
.

Vylepšený obchod: Už nikdy neprepásnete update či nový song!
.
Viac druhov tancov behom skladby: Každý miluje rozmanitosť! Objavte alternatívnu choreografiu skrz všetkými módmi (Just Sweat, Extreme, Battle a Mash-up).

Súvisiace produkty