• XBOX ONE herná konzola 1TB + Tom Clancys - The Division

XBOX ONE herná konzola 1TB + Tom Clancys - The Division

  • 3 dni

349,90 €

Popis


Obsah balenia:
- 1x konzola Xbox One
- 1x ovládač Xbox One
- 1x HDMI kábel
- 1x mono chat headset
- 1x hra Tom Clancy's The Division
Navrhnutý pre celú novú generáciu zábavy, Xbox One vás stavia do centra všetkých vašich hier, televízneho vysielania, filmov, hudby, športu a Skype.
Víta vás nová generácia hier a zábavy. Svet, kde hry posúvajú hranice realizmu. A kde televízor poslúcha každý váš príkaz. Kde počúvanie hudby počas hrania hry nemôže byť jednoduchšie. A kde môžete prechádzať z televíznych programov na filmy a na hudbu a na hru v jedinom okamžiku. Kde je váš zážitok prispôsobený priamo vám. A kde zábava, ktorú milujete, je celá na jednom mieste. Víta vás konzola všetko v jednom – Xbox One.
Spätná kompatibilita: Xbox One je jediná konzola, ktorá natívne podporuje spätnú kompatibilitu, bez poplatkov a s next-gen novinkami ako sú screenshoty, twitch vysielanie a Game DVR. Vychutnajte si so všetkým čo k tomu patrí: game savami, game add-onmi, achievementami a Gamerscore. Hrajte online so svojimi kamáratmi bez ohľadu, na ktorej konzole hrajete. Podporuje diskové a digitálne verzie hier.
TV na Xbox One. Prepínajte a sledujte televízne vysielanie z káblovej televízie a satelitného set-top boxu cez Xbox One.
Hlasové ovládanie. Zapnite zábavný systém Xbox vyslovením "On" a na mieru šitý dashboard vás privíta s vašimi obľúbenými hrami, TV a zábavou.(potrebné mať senzor Kinect)
Rozdeľte obrazovku. Nie svoj čas. Robte dve veci naraz na obrazovke. Skočte okamžite do multiplayer bitky, zatiaľ čo sledujete svoj obľúbený film alebo hovorte s priateľmi na Skype pri sledovaní živého televízneho vysielania.
Skype vyrobené pre Xbox One. Porozprávajte sa s priateľmi na televízore v HD alebo vytvorte skupinové hovory na vašom televízore. (potrebné mať senzor Kinect)
Trending. Pozrite sa, čo je populárne podľa vašich priateľov a zistite, čo je trendy v rámci komunity Xbox.
OneGuide. Nájdite si obľúbenú zábavu ľahko, vyhľadávanie je umožnené podľa mena siete alebo času a prezentované na mieru programovateľným sprievodcom.
Pokračujte presne tam, kde ste skončili - Chcete skontrolovať športové výsledky uprostred hry? Žiaden problém. Vďaka automatickému obnoveniu sa hra pozastaví presne v mieste, kde ste ju opustili. Preto sa môžete vrátiť okamžite späť na rovnaké miesto. Môžete dokonca spustiť film alebo začať hrať hru na jednej konzole Xbox One a dokončiť ju na inej.
Nabitá pamäťou - 8 GB pamäte RAM a 1TB pevný disk poskytujú dostatok miesta pre vaše hry, ukážky, filmy, aplikácie, hudbu a omnoho viac.
Blu-ray - Pomocou prehrávača diskov Blu-ray môžete sledovať filmy a hrať hry v neuveriteľnom vysokom rozlíšení.
Služba Xbox LIVE
Úplne nová generácia Xbox Live je silnejšia, viac osobná a inteligentnejšia. Všetko je teraz viac pohodlnejšie a dostupnejšie. Napriklad hry sú inštalované v segmentoch, takže hrať môžete začať hneď a zvyšok hry sa bude sťahovať na pozadí, takisto updaty sa budú sťahovať na pozadí. Uložte si osobný profil, hry a ďalšie formy zábavy do cloudu a budete k ním mať prístup kedykoľvek, z akéhokoľvek Xbox One. Okrem toho sa súčasné Xbox Live Gold členstvo bez problémov prenesie na Xbox One. Xbox Live vás zavedie hlbšie do hier, ktoré máte radi so všetkými novými vlastnosťami a funkciami.
Inteligentné hľadanie. Nový inteligentný matchmaking systém eliminuje čakanie v lobby na základe odhadu čakacej doby a nájde ľudí, s ktorými chcete hrať.
Hra DVR. DVR zachytáva a sprístupňuje vaše hranie, všetko ukladá do cloudu, takže môžete zdieľať svoje najlepšie herné okamihy so svojimi priateľmi.
Žijúce hry. Dynamické, žijúce svety sa budú vyvíjať a zlepšovať čím viac budete hrať a pokročilá umelá inteligencia sa dokáže naučiť hrať ako Vy, takže vaši priatelia môžu hrať proti Vašemu tieňu, aj keď Vy nebudete hrať.
Rozšírené achievementy. Nový a rozšírený systém achievementov sníma video z vašich epických momentov a odmeňuje vás novým spôsobom. Vaše Gamerscore sa prenáša z Xbox 360 do Xbox One.
Nekonečné množstvo priateľov na Xbox LIVE
Xbox SmartGlass. Xbox SmartGlass je súčasťou Xbox One platformy, takže je možné vykresliť obsah priamo do vášho zariadenia. Teraz môžete pripojiť viac zariadení naraz pre multiplayer a spoločnú zábavu.
Hry sú synchronizované so svetom. Predstavte si, že sa štatistiky v športovej hre aktualizujú automaticky na základe výsledkov z posledného víkendu. S konzolou Xbox One je to teraz možné. Vďaka výkonu cloudu zostáva svet hier synchronizovaný so skutočným svetom.
Xbox LIVE a Cloud služba
Nová generácia hier napájaná z cloudu: Vďaka pripojeniu k internetu, môžu vývojári vytvárať masívne, trvalé svety, ktoré sa vyvíjajú, aj keď nehráte.
Xbox One je vždy pripravený: Xbox One  je určený na fungovanie aj v spiacom móde. To znamená, že váš systém, hry a aplikácie sú vždy aktuálne a pripravené k použitiu, už neexistuje žiadne čakanie na aktualizácie.
Kupujte spôsobom aký vám vyhovuje – disk alebo digitálna kópia – v ten istý deň: Budete môcť kupovať hry na fyzických nosičoch priamo u predajcu alebo online cez Xbox Live, a to priamo v deň vydania.
Vstúpte do vašej hernej knižnice z akéhokoľvek Xbox One – nevyžaduje disk, po prihlásení sa a nainštalovaní môžete hrať akúkoľvek vašu hru, na ktoromkoľvek Xbox One, nakoľko digitálna kópia vašej hry je uložená na vašej konzole a v cloude. Takže napr. keď ste prihlásený u vášho priateľa v jeho byte, môžete hrať vaše hry bez použitia ich fyzických kópií.
Sieťové technológie - Xbox One využíva najmodernejšie bezdrôtové technogie, ato gigabitový Ethernet port 802.11n, čo mu umožňuje použiť 5GHz frekvenciu eliminujúcu ruchy vyvolané ostatnými wi-fi zariadeniami v domácnosti. Xbox One je vybavený dvoma wi-fi anténami, čo poskytuje dramaticky lepšie pokrytie a kvalitu spojenia, to znamená, rýchlejší internet aj v odľahlejších častiach Vašej domácnosti. Taktiež umožňuje o poznanie rýchlejšie pripojenie ku všetkým smart wi-fi zariadeniam v domácnosti a pripája sa k ním cez cloud, čo znamená bezmála okamžité pripojenie. Xbox One je súčasťou najväčšieho globálneho system vyše 300.000 serverov, ktoré využíva pre naplnenie predstáv tvorcov hier k dosiahnutiu doposiaľ nevýdaných herných svetov.
Xbox One pod povrchom
Konzola: V tvare v pomere 16:9 s horizontálnou orientáciou optimalizovaná pre vysokorýchlostné Blu-ray prehrávanie. Je zhotovená v bohatej tekutej čiernej farbe s výraznou hranou.
Ovládač: Je sviežejší s viac ako 40 technickými inováciami a zmenami dizajnu, vrátane aktualizovaného D-padu, analógu. Jeho presnosť a ovládateľnosť sa výrazne zvýšila a pri každom „triggery“ má samostatne vybrujúci článok. Xbox One bezdrôtový ovládač je navrhnutý na bezproblémovú spoluprácu so senzorom Kinect.