• PlayStation Move - Racing Wheel (PS3)

PlayStation Move - Racing Wheel (PS3)

  • Skladom

14,50 €

Popis

Produkt vyžaduje ovládač Sony PlayStation Move Motion Controller (nie je súčasťou balenia)!

Či už ste na pretekárskom motocykli, alebo v superšportovom aute, PlayStation Move Racing Wheel Vám prináša najintuitívnejší a najzábavnejší závodný zážitok. Vyskúšajte si adrenalín vysokorýchlostného pretekanie zo sedadla vodiča s volantom Sony PlayStation Move Racing Wheel. Cíťte intenzívnu vibračnú odozvu vozidla pri náraze na súperov.Jeho unikátny dizajn ponúka realistické skladacie motocyklové riadidlá kompletne s pridávaním plynu, bleskurýchlym radením rýchlostí a lepšiu vibračnú spätnú väzbu, takže pocítite náraz, keď sa obtriete o súperov. Využite výhody intuitívneho ovládania a predveďte pokročilé manévre ako driftovanie. Buďte prvý pri šachovnicovej vlajke s volantom PlayStation Move Racing Wheel a zažite najpohlcujúcejší pretekársky zážitok na konzole PlayStation 3.

PlayStation Move Racing Wheel podporuje závodné hry ako Little Big Planet: Karting, Gran Turismo 5, Need for Speed: Hot Pursuit, Burnout Paradise, MotorStorm: Apocalypse a ďalšie.

Neuveriteľne intuitívne, fantasticky zábavný závodný zážitok.

Skladacie riadidlá umožňujú viac závodných režimov.

Inovatívna skladacia konštrukcia Vám umožní prepínať medzi pretekaním na športovom motocykli a vysoko oktánovom superšportovom aute.

Realistické závodné ovládanie s radením a pridávaním ako na skutočnom motocykli.

Presné sledovanie pohybu pre citlivé ovládanie Vášho vozidla. Intenzívna vibračná odozva.