• Hry
  • XBOX 360
  • Watch Dogs CZ (DedSec Edition) (XBOX360)

Watch Dogs CZ (DedSec Edition) (XBOX360)

  • XBOX 360
  • Skladom

54,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Obsah Dedsec Edition:

    Originálna hra Watch Dogs
    23 cm vysoká figúrka Aidena Pearcea
    Kovový obal
    Kniha s náčrtky z hry
    Originál soundtrack
    Mapa Chicaga
    Sada 4 zberateľských kariet
    Sada 3 exkluzívnych odznakov
    Dodatočný obsah do hry: Palace Pack, Signature Shot, Breakthrough Pack
 

Všetko je závislé len na prejdení prstu po displayi. Spájanie sa s priateľmi. Kupovanie najnovších zariadení a výbavy. Sledovanie udalostí vo svete. Ale s tak isto jednoduchým prejdením po displayi vytvoríte aj nezastaviteľný rozširujúci sa tieň. S každým pripojením zanechávate po sebe digitálnu stopu, ktorá sleduje každý pohyb a míľnik, všetko, čo sa nám páči alebo nepáči. A nie je to len o ľuďoch. Dnes sú spojené aj všetky hlavné mestá. Mestské infraštruktúry sú sledované a kontrolované komplexnými operačnými systémami.
Vo Watch Dogs sa tento systém nazýva Central Operating System (ctOS) a má pod palcom takmer každý kúsok mestskej technológie, každú kľúčovú informáciu o každom obyvateľovi.
Ste Aiden Pearce, geniálny hacker a bývalý kriminálnik, ktorého kriminálna minulosť viedla k násilnej rodinnej tragédii. Teraz, na love po tých, ktorí ublížili Vašej rodine, budete schopný monitorovať a hackovať všetkých okolo seba, manipulovať všetkým, čo je zapojené do mestskej siete. Či už ide o záznamy zo všade prítomných bezpečnostných kamier, sťahovanie osobných informácií na lokalizovanie cieľa, či dokonca zmenu farieb na semaforoch, aby ste spomalili svojho nepriateľa... všetko a ešte viac je možné vo svete Watch dogs.
Použite mesto Chicago ako svoju najmocnejšiu zbraň a vytvorte si vlastnú cestu k pomste.
Haknite mesto: Watch Dogs prebieha v plne simulovanom živom meste, kde pomocou smartphonu máte kontrolu nad infraštruktúrou mesta v reálnom čase. Nastavte svojim nepriateľom pascu vo forme dopravnej zápchy s tridsiatimi autami vďaka manipulovaniu mestskými semaformi. Zastavte vlak a potom do neho nasadnite, aby ste sa vyhli kontrole. Tesne uniknite chyteniu otvorením padacieho mosta. Čokoľvek spojené s mestským ctOS sa môže stať vašou zbraňou.
Zákon ulice: Život v Chicagu, kde najčastejšia odpoveď na násilie je násilie, máte možnosť postaviť sa do boja v uliciach. Zrazte k zemi svojich nepriateľov, uštedrite im devastujúci úder obuškom, alebo vstúpte do prestrelky ako nikdy predtým s fyzickou simuláciou, ktorá konkuruje celému žánru strieľačiek. Spolu budete mať k dispozícii arzenál naplnený viac než 30 tradičnými zbraňami.
Vysoká rýchlosť: S pomocou Ubisoft Reflections, uznávaným štúdiom, ktoré stojí za vysoko oceneným titulom Driver, má Watch Dogs kvalitnú základňu prekypujúcu výkonom. Sadnite za volant viac než 65 nadupaných áut s umeleckým spracovaním, každé s premyslenou fyzikou a správaním a preskúmajte masívne mesto Chicago počas plnenia misií.
Všetko je pod kontrolou: Nový engine Disrupt, vyvinutý špeciálne pre Watch Dogs, využíva najmodernejšie technológie a grafiku, ktorá poskytuje ohromujúci vizuálny zážitok a neuveriteľne realistické spracovanie. Disrupt Vám dáva silu ovplyvniť príbeh, mesto a život populácie vašimi rozhodnutiami a vytvára dominový efekt po celom meste.
Dynamická navigácia: Watch Dogs Vám umožní okrem využitia ctOSu vo svoj prospech, využívať aj samotnú ulicu. V skutočnom Chicagu, prebehnete cez budovu alebo ulicu a dostanete tak svoj cieľ.