• Hry
  • Tropico 6 (PC)

Tropico 6 (PC)

  • PC
  • Predobjednávka
  • jazyk
  • titulky

42,90 €

Krabicová verzia

Popis

Dostupnosť produktu -  2019, prijímame predobjednávky.

El Presidente je späť!

V čase politických a sociálnych nepokojov ľudia volajú po vizionárskych vodcoch, ktorí budú riadiť osud svojej krajiny predvídavosťou a vynaliezavosťou. Osvedčte sa znova ako obávaný diktátor alebo pokojný štátnik na ostrove Tropico a utvorte osud vašej vlastnej banánovej republiky prostredníctvom štyroch výrazných období. Čeľte novým výzvam na medzinárodnej scéne a vždy majte na pamäti potreby svojich ľudí.

Po prvýkrát v sérii spravujte rozsiahle súostrovie, budujte mosty na pripojenie vašich ostrovov a využívajte nové dopravné prostriedky a infraštruktúru. Pošlite Tropicans na nájazdy, aby ukradli zázraky sveta, vrátane Sochy slobody a Eiffelovej veže. Prispôsobte si svoj palác podľa vlastného uváženia a hlásajte svoje prejavy z vášho balkóna, aby ste získali láskavosť vašich subjektov.

Zahrajte si na veľkých súostroví prvýkrát v sérii. Spravujte viac ostrovov súčasne a prispôsobte sa rôznym novým výzvam.

Pošlite agentov na nálety do cudzích krajín, aby ste ukradli svetové zázraky a pamiatky a pridajte ich do zbierky.

Vybudujte mosty, budujte tunely a dopravte svojich občanov a turistov do taxíkov, autobusov a leteckých lanoviek. Tropico 6 ponúka úplne nové možnosti dopravy a infraštruktúry.

Prispôsobte si vzhľad vášho zámku a vyberte si z rôznych doplnkov.

Tropico 6 obsahuje revidovaný systém výskumu, ktorý sa zameriava na politické aspekty toho, že ste najväčším diktátorom sveta.

Volebné prejavy sú späť! Obráťte sa na ľudí a dajte sľuby, ktoré nemôžete udržať.

Tropico 6 je vybavený kooperačným a konkurenčným multiplayerom až pre 4 hráčov.

Súvisiace produkty