Freedom Wars (PSV)

  • PSV
  • Skladom
  • jazyk

17,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

JAPAN Studio a vývojári zo Shift a Dimps spojili svoje sily a vytvorili hru s názvom Freedom Wars. Akciou nabitá RPG hra vychádza špeciálne len pre systémy Playstation®Vita.

Freedom Wars sa odohráva v dobe PT Era 102014, krajina je spustošená znečisteným ovzduším a svetu dochádzajú zdroje. Ľudstvo dokáže prežiť iba vo vnútri účelových zariadeniach, nazývaných Panoptikon. Mestské štáty po celom svete bojujú medzi sebou, aby získali kontrolu nad tým, čo zostalo. Používajúc Panoptikony k získaniu drahých obmedzených zdrojov. Hráči sa ocitnú v úlohe väzňa v jednom z Panoptikonov, ste odsúdený na milión rokov väzenia a ste nútený bojovať o svoju slobodu.

Freedom Wars kombinuje epickú singleplayer kampaň s tým najlepším, čo ponúka multiplayer. Podporovaný robustný multiplayer až pre 4 hráčov cez Ad-Hoc a 8 hráčov cez online, ktorí môžu spolu bojovať v intenzívnej zmesi akcie a stratégie, aby zachránili civilistov spred masívnych mechanických monštier, známuch ako Abductors. Vo Freeom Wars spĺňate misie, znižujete trest a získavate slobodu.

Hra ponúka:
veľkoplošné co-op akcie - spolupracujte s až ďalšími siedmymi hráčmi.
mimoriadne zbrane - hráči môžu používať rôzne zbrane, ako meče, samopaly a guľomety. Najviac unikátna a hodnotná zbraň je Thorn, ktorý je omotaný okolo ramien a môže byť použitý pre rôzne akcie, napríklad háknutie na nepriateľov, na steny pre pohyb, zviazanie nepriateľov a podobne.
pripojte sa k Panoptikonu - vyberte si mesto, ktoré budete zastupovať a pomáhať mu rásť v globálnom rebríčku vďaka bojom proti ostatným používateľom z iných regiónov a krajín.
nekonečné upravovanie - okrem náročnej co-op hre, Freedom Wars sa môže pochváliť impozantným katalógom nastaveniteľných funkcií, od zbraní až po hrdinov samotných.