Army Corps of Hell (PSV)

  • PSV
  • Skladom
  • jazyk

17,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Army Corps of Hell prináša novú úroveň škodoradostného boja, čierneho humoru a bleskurýchlej akcie na PlayStation Vita. Hráči ovládajú armádu pozostávajúcu zo stoviek goblinov s rôznymi triedami a schopnosťami, s cieľom poraziť spústu nepriateľov, aby mohli získať trón Kráľa Pekla. V Army Corps of Hell hráči môžu naplne využívať jedinečné funkcie ovládania PlayStation Vita systému a zažiť vojnu, ako nikdy predtým!
Kráľ pekla je porazený v bitke a následne zbavený svojich schopností a vyhnaný zo svojho trónu. Ako vychudnutá mŕtvola sa zosadený kráľ snaží zo zvyškov posledných síl prevziať velenie nad skupinkou slaboduchých goblinov. Rozdávate príkazy armáde škretov na znovu získanie trónu, ničenie svojich nepriateľov a drancovanie ich mŕtvol pre získanie cenného vybavenia počas cesty peklom.
Veďte armádu King of Hell (Kráľa Pekla) proti všetkým budúcim hrdinom a pomôžte vládcovi podsvetia zaujať jeho právoplatné miesto.
Zlikvidujte svojich nepriateľov armádou stoviek goblinských vojakov najrôznejších tried a zručností.
Pomocou zadnej dotykovej polochy môžete svojim goblinom rozkázať, aby zahrali na najrôznejšie nástroje, čo aktivuje špeciálne vlastnosti.
Pomocou materiálov získaných od padlých protivníkov vytvorte nové vybavenie pre svoje jednotky.
Hrajte vo štvorici prostredníctvom lokálneho multiplayeru v režime Ad Hoc a spoločne sa postavte silnejším bossom a získajte vzácne predmety.