• Dead Island Double Pack (X360)

Dead Island Double Pack (X360)

  • XBOX 360
  • Skladom
  • jazyk

17,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Kolekcia Dead Island Double Pack obsahuje Hry:

Dead Island - Game of the Year

Dead Island - Riptide

Aj so všetkými doposiaľ vydanými rozšíreniami.

Dead Island

Akcia z pohľadu prvej osoby zameraná hlavne na boj zblízka, vývoj postavy a upravovanie širokej škály zbraní. Toto všetko využijete v strhujúcej a drsnej kampani sledujúcej temný príbeh inšpirovaný klasickými zombie filmami. Kampaň je pritom možné hrať v kooperatívnom režime až v 4 hráčoch.

Teror. Násilie. Šialenstvo. Zmätok. Dovolenkový raj hore nohami. Tropický ostrov sa po tajomnom rozmachu zombie mení na miesto totálneho chaosu. Jedinou Vašou šancou, odtrhnutého od zbytku sveta, je bojovať na život a na smrť a nájsť spôsob, ako z ostrova uniknúť.

Dej sa odohráva v otvorenom svete tropického ostrova, na ktorom na Vás číhajú hordy rôznych vyhladovených zombie. Vy sa snažíte v dovolenkovom raji plniť rozličné vzrušujúce úlohy. Vzhľadom na nedostatok zbraní a munície sa musíte spoľahnúť na využitie všetkých možných nájdených predmetov. Z tých si potom vyrobiť zbrane na sebaobranu a pokúsiť sa uspieť v intenzívnom boji proti zombie. Nájsť môžete širokú škálu predmetov, ktoré postupom času umožnia premeniť provizórne zbrane na hrozivé nástroje skazy.

Hordy ohavných zombie

RPG prvky vývoja postavy

Boj zblízka z pohľadu prvej osoby

Dejiskom je otvorený svet tropického ostrova

Upravovanie zbraní

Kooperatívna hra 4 hráčov

Dead Island: Riptide

je pripravované pokračovanie úspešnej hry Dead Island od spoločnosti Techland. I ked sa podľa slov tvorcu hry Techland nejedná o plnohodnotné pokračovanie prvej časti hororovej hry, neznamená to že Riptide nemá čo ponúknuť fanúšikom tohto hororového hitu.
Riptide Vám dovolí importovať si svoje postavy z originálneho dielu Dead Island, ktorý sa opäť ako jeho predchodca zameria na boje zblízka namiesto strelných zbraní. Hra sa bude odohrávať v odlišnej časti ostrova Banoi. Engín Dead Island bol taktiež vylepšený o nové efekty počasia a pridaná bola aj nová technológia simulácie vody. V špecifickej časti hry sa hráči budú plaviť na loďke, zatiaľ čo sa budú musieť ubrániť hordám nemrtvých vo vode. V hre sa taktiež budú nachádzať pevnosti, ktoré budete musieť opevniť a ubrániť. Potvrdený bol návrat všetkých hlavných hrdinov z prvého dielu, za ktoré si budete môcť opäť zahrať ako aj nová postava, ktorej identita a schopnosti zatiaľ neboli odtajnené.

Súvisiace produkty

Dead Island - Riptide (XBOX 360)

Dead Island - Riptide (XBOX 360)

  • XBOX 360
  • Skladom

7,90 €

Kúpiť
Fuse (XBOX 360)

Fuse (XBOX 360)

  • XBOX 360
  • Do 5 dní

24,90 €

Kúpiť
Ninja Blade (XBOX 360)

Ninja Blade (XBOX 360)

  • XBOX 360
  • Skladom

9,90 €

Kúpiť