• God of War BDS Art Scale socha 1/10 Ogre 32 cm

God of War BDS Art Scale socha 1/10 Ogre 32 cm

V chladných horách Škandinávskeho polostrova sa gigantický humanoidný tvor s opičím a chelónskym charakterom pripravuje zaútočiť na každého, kto napadne jeho územie. Divoký od prírody, odhaľuje svoje tesáky otvor..

Iron Studios

Všetko od výrobcu

369,90 €

7-14 dní

Popis

V chladných horách Škandinávskeho polostrova sa gigantický humanoidný tvor s opičím a chelónskym charakterom pripravuje zaútočiť na každého, kto napadne jeho územie. Divoký od prírody, odhaľuje svoje tesáky otvorením svojich širokých úst a zatnutím obrovských pästí, pripravený bojovať. Jeho mimoriadna sila spolu s hrubou kožou, chrbtom a rukami plnými ostrých kostných plátov z neho robia ešte efektívnejšieho a smrteľnejšieho predátora.

Iron Studios predstavuje sochu Ogre v mierke 1/10 z God of War, príšerné stvorenie, protivníka spartského bojovníka Kratosa a jeho syna Atrea.

Ogre lezie po základni plnej trosiek zo severskej ruiny s hernými odkazmi. Základňa sa skladá z výbušnej nádoby, do nej vložených Atreusových šípov a Kratovej magickej sekery Leviathan, odnímateľnej pre rôzne zobrazenia.

Hmotnosť: 7000g

Veľkosť: 32 x 31 x 19 cm

Kód produktu: 609963128440

Súvisiace produkty