• Doom (UAC Edition) (PS4)

Doom (UAC Edition) (PS4)

  • PS4
  • Skladom

27,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

UAC verzia obsahuje:
UAC príručku
UAC textilné nášivky
UAC plagát
Demon MultiPlayer Pack

Vyvinutý id software, štúdiom, ktoré v podstate vymyslelo fps strieľačku - žáner ako taký a vytvorilo koncept multiplayer Deathmatchu, DOOM sa vracia ako brutálne zábavná a moderná strieľačka ponúkajúca množstvo výziev  Neúnavní démoni, neuveriteľne deštruktívne zbrane a rýchly a plynulý pohyb poskytujú základ pre intenzívne fps súboje - či už vyhladiť hordy z hlbín pekla v kampani pre jedného hráča alebo súťaženie proti svojim (ne)priateľom v mnohých multiplayerových režimoch. Rozšírte svoju zábavu používaním DOOM SnapMap herným editorom ktorým môžete ľahko vytvárať, prehrávať a zdieľať obsah a vaše výtvory s celým svetom.

Vy ste sem prišli z prostého dôvodu.   Masívne výskumné zariadenie na Marse firmy Aerospace Corporation je napadnuté divokými a silnými démonmi a len jeden človek stojí medzi ich svetom a naším. Ako osamelý DOOM Marine ste boli aktivovaný za jedným účelom -  všetky príšery zabiť.
Neúprosná kampaň
Neexistuje žiadny kryt alebo prestávka naregeneráciu zdravia v boji proti pekelným zúriacom hordám. Skombinujte svoj arzenál futuristických a klasicých zbraní, upgradov, pohybu a pokročilého systému boja zblízka a  rozdrtťe, zlomte, zabite či rozdupte hordy démonov  mnohými kreatívnymi  a násilnými spôsobmi.
Návrat id Multiplayer
Ovládnite svojich súperov v arénach - mapách,štýl ktorý preslávil Doom ako old school klasiku. V oboch -  klasickom aj novom hernom móde, zničte svojich nepriateľov využitím svojich osobných zručností, mocných zbraní, vertikálneho pohybu a unikátnych power-upov, ktoré vám umožnia hrať ako démon.
Nekonečné možnosti
DOOM SnapMap - výkonný, ale ľahko použiteľný editor úrovní - umožňuje neobmedzené herné zážitky na každej platforme. Bez akejkoľvek predchádzajúcej skúsenosti alebo špeciálnych odborných znalostí, môže každý hráč rýchlo a ľahko dať dohromady a vizuálne upravovať mapy, pridať vopred definované alebo úplne nové vlastné hry, a dokonca aj editovať herné logiku na vytvorenie nových herných módov. Okamžite hrať svoj výtvor, zdieľať s priateľmi, alebo dať ich k dispozícii hráčom z celého sveta - to všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

Súvisiace produkty