Zone of the Enders the 2nd Runner: Mars

27.50

Bez DPH: 22.92 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Konami

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Zone of the Enders the 2nd Runner: Mars


Dátum vydania: 6.9. 2018 Vývojár: KONAMI Žáner: akčná
Doporučený vek: od 12 rokov Vydavateľ: KONAMI Lokalizácia: angličtina

Predobjednajte si Zone of the Enders the 2nd Runner: Mars pre PS4 už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


JEHUTY žije. A pri ňom sa darí aj ANUBIS.

Hra Zone of the Enders The 2nd Runner - MARS je remaster originálneho titulu s krásnou vylepšenou grafikou a prerobenou hudbou pre next-gen konzoly. Hráči sa ponárajú do sveta vo vzrušujúcich vysoko rýchlostných mecha súbojoch z pohľadu tretej osoby v rozlíšení 4K a dokonca s podporou PS VR.

Prešli dva roky od doby, kedy sa zhrozený Leo Stenbuck prizeral ako BAHRAM, anti mimozemská jednotka so základňou na Marse, spustila útok na jeho rodnú Antiliu, kolóniu Jupiteru, ktorá sa nachádzala na okraji ľudského teritória.

Dingo Egret, ľadovcový baník pracujúci na mesiaci Callisto vidí silné Metatronové pôsobenie blízko povrchu. Zisťuje, že to je spiaca humanoidná zbraň, JEHUTY. O pár okamihov na banícku operáciu útočí BAHRAM. Akoby vedený rukou osudu, Dingo vstupuje do kokpitu JEHUTYho pre prežitie útoku. Jeho výkriky aktivujú AI systému, A.D.A., ktorá o chvíľu plne prebúdza JEHUTYho…

Možnosť zvoliť ovládanie Pro Mode, ktoré umožňuje rýchlejší výber zbraní pre pomoc v rýchlych súbojoch.

Možnosť zvoliť si veľmi ľahkú obtiažnosť pre užitie si príbehu a vyskúšanie VR režimu.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook