57.50

Bez DPH: 47.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
Socha
Výrobca:
Triforce

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Assassins Creed PVC Statue 1/5 Aguilar 35 cm


Triforce predstavuje Aguilara, majstra Assassinov zo Španielskeho bratstva vrahov.

Aguilar je bojovník 15. storočia vo Španielsku, kde je inkvizícia ako odtrhnutá z reťaze. Panovník aj pápež inkvizíciu otvorene podporujú a je len na assassínskom ráde, aby ich zastavili! Boj za slobodu a zničenie smrtiacej inkvizície môže začať. 500 rokov potom, Agulairove strhujúce spomienky ožijú v pokračovaní skrz jeho potomka Calluma Lyncha, ktorý Aguilarov život prežíva skrze Animus a zároveň tým získava jeho schopnosti a skúsenosti.

Taktiež dostanete exkluzívny triptychový priečinok s troma vysoko kvalitnými litografiami, ktoré predstavujú epickú transformáciu vraha Callum Lyncha z 21. storočia do jeho predchodcu Aguilara de Nerha z 15. storočia!

Hra a film nie sú zahrnuté.

Výška: 35cm
Materiál: PVC

Kód produktu: TRI-AC0002-0

 

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook