Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Game of the Year Edition)

24.50

Bez DPH: 20.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Game of the Year Edition) Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Game of the Year Edition)

5/5 (Počet hodnotení: 1)

Popis

Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Game of the Year Edition)


Dátum vydania: 30. august 2016 Vývojár: CD Projekt Red Žáner: RPG
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Cenega Lokalizácia: české titulky
Multiplayer: ? Kooperácia: ? Splitscreen: ?

Hra je s českými titulkami.

Goty edícia bude obsahovať základnú hru, rozšírenia Srdce z kamene a O víne a krvi, plus všetky vydané DLC.

Podmanivý nelineárny príbeh hry The Witcher 3: Wild Hunt sa odohráva v otvorenom svete, ktorý je radosť preskúmavať, je plný dobrodružstiev, úloh, známych postáv a jedinečných príšer. Vo svete, v ktorom môžete voľne cestovať po lesoch, jazerách, horách, mestách a dedinách, v ktorých žije rozličné obyvateľstvo s vlastnými zvykmi, legendami a problémami. Celý svet hry The Witcher 3 je 30 krát väčší, než celá herná oblasť v hre The Witcher 2.

The Witcher 3: Wild Hunt je poslednou epizódou cenami ovenčenej RPG série a poslednou časťou legendy o Geraltovi z Rivie. Slobodné preskúmavanie otvoreného sveta je dobrodružstvom samo o sebe, pretože Vás čakajú vojnou zničené krajiny, plavba po zahlmených vodách a lov nebezpečných príšer za peniaze. Vylepšený bojový systém Vám umožňuje vžiť sa do úlohy skutočného zabijáka monštier, zaklínača, ktorý využíva svoje dokonalé zmysly a bojové schopnosti, aby prežil v temnom fantasy svete, zatiaľ čo sa vydáva na výpravu za záchranou svojich milovaných. Mechanizmy hry The Witcher 3 Vám umožnia sa do hry dokonale ponoriť.

Žiadne skúšky rýchlosti, len intuitívna RPG hrateľnosť.


Hodnotenia (1)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook