Turtle Beach Chat Recon White (XBOX ONE)

25.50

Bez DPH: 21.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
HW
Výrobca:
Turtle Beach

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Turtle Beach Chat Recon White (XBOX ONE)


Je čas, aby ste nahradili headset, ktorý bol dodaný s vašou konzolou. Získajte lepší zvuk a krištáľovo čistý rozhovor s ľahkou a reverzibilnou náhlavnou súpravou Turtle Beach Recon Chat.

Všestranná kompatibilita - funguje skvele s Xbox One s ovládačom a mobilnými / tabletovými zariadeniami s 3,5 mm jackpripojením.


Unikátny Ear Cup - počúvajte zvuk z televízie alebo systému domácej zábavy v oboch ušiach zatiaľ čo chatujete cez headset.


priateľský k okuliarom - pohodlné nosenie vašich okuliarov a náhlavnej súpravy vďaka inovatívnej zóne vyhýbania okuliarov Spectacte Fit.


Reverzibilný dizajn pre uši - Noste náhlavnú súpravu na pravom alebo ľavom uchu, podľa toho, čo je vám pohodlnejšie. Pohodlné ovládacie prvky v režime In-line - Pohodlné ovládacie prvky sú nainštalované priamo na dosah ruky.

 

Výrobca: Turtle Beach
Trieda produktu: Slúchadlá
Mikrofón: Áno
Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (slúchadlá)
Ovládanie hlasitosti: Áno
Zapojenie: Káblové

Farba: biela

Viac informácií: www.turtlebeach.com

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook