World of Tanks: Roll Out (Collectors Edition)

149.50

Bez DPH: 124.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Microsoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

World of Tanks: Roll Out (Collectors Edition)


Dátum vydania: 19.10. 2018 Vývojár: Microsoft Žáner: akčná, stratégia
Doporučený vek: od 12 rokov Vydavateľ: Microsoft Lokalizácia: angličtina

Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet ! Hra World of Tanks nie je súčasťou balenia. Hra je voľne dostupná na stránke výrobcu hry.


World of Tanks: Roll Out (Collectors Edition) obsahuje:

Limitovaná edícia (5000ks celosvetovo).

Replika tanku Tiger 131 v akcii (Mierka 1:32, rozmery približne 20cm x 28cm x 18 cm).

Návrhy tanku.

Artbook (96 stran).

Hernú myšku.

Kľúčenku v tvare tankovej strely.

Litografiu.

DLC v hodnote viac než 45€.

Certifikát pravosti s očíslovaním.

Prémiové balenie.

 

 

World of Tanks je tímová MMORPG venovaná vojnám z polovice 20. storočia. Vrhnite sa do epických tankových bitiek po boku s ďalšími hráčmi v oceľových monštrách aby ste ovládli svet tankami!Pokročilý systém vylepšovania a rozvoja vozidla umožňuje vyskúšať vozidlá a zbrane, ktoré sa nachádzajú v hre. Či už dávate prednosť vyčerpaniu svojich protivníkov rýchlymi a obratnými ľahkými tankami, hlbokým prielomom do nepriateľskej línie s univerzálnymi strednými tankami, využitiu sily ťažkých tankov na elimináciu nepriateľských síl, alebo sa stanete výkonný sniperom pomocou ďalekonosného delostrelectva, každý typ jednotky je smrteľný a efektívny, keď tanku velí skutočné eso.

Ale aby ste vyhrali musíte mať viac než len byť skvelým tankovým veliteľom. V hre World of Tanks, je to všetko o tímovej práci. Víťazstvo sa dá dosiahnuť len vďaka spoločnému úsiliu všetkých členov tímu, z ktorých každý má svoju vlastnú úlohu na bojovom poli.


Váš obrnenec nie je len plechovka s pásmi - to je živý, vyvíjajúce sa tvor a mali by s ním tak aj zaobchádzať. Skúsenosti a kredity získané v boji Vám umožnia výskumať a vývíjať vylepšenia a úpravy.

Obrovská flotila tankov k dispozícii zahŕňa viac ako 150 vozidiel vyvinutých a vyrobených v Nemecku, Sovietskom zväze a v Spojených štátoch medzi rokmi 1930 až 1950.

15-vs-15 PvP tankové bitky a mapa sveta, kde stovky klanov vedú nikdy nekončiacu globálnu vojnu.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook