Uncharted: Drakes Fortune Remastered

14.50

Bez DPH: 12.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Uncharted: Drakes Fortune Remastered


Dátum vydania: 10. máj 2016 Vývojár: Naughty Dog
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: Sony
Žáner:  akčná Multiplayer: áno
Lokalizácia:  Anglická    

Zažite dobrodružstvo, ktoré všetko začalo a predstavilo nám svet ikonickej postavy, Nathana Drakea. Odhalením 400 rokov starej stopy v kobke Sira Francisa Drakea, sa temperamentný lovec pokladov vydáva za mýtickými bohatstvami v El Dorado.
Preskúmajte dávno zabudnuté, ale exotické pacifické ostrovy a odhaľte nebezpečné tajomstvá, kde číhajú piráti, starí sokovia a strašidelné nebezpečenstvá. Rôzni žoldnieri budú mať oproti Vám početnú výhodu, dokážete prežiť v úlohe Drakea a jeho spoločníkov, bojovať a odhaliť hrozivú minulosť záhadného ostrova?
 
Ak ste doposiaľ nesiahli na jednu z najuctievanejších herných sérií všetkých čias, teraz už nemáte žiadny dôvod otáľať. Hra Uncharted: Drake's Fortune Remastered je kompletná hra v plných 1080p a so 60 FPS.
 
Nové trofeje v PlayStation Network.
Nové obtiažnosti, veľmi ľahká, Explorer a veľmi ťažká, Brutal.
Možnosť režimu Speed Run.
Dych vyrážajúci Photo režim.

 

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook