Uncharted 4: A Thiefs End CZ

17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sony
Uncharted 4: A Thiefs End CZ Uncharted 4: A Thiefs End CZ

5/5 (Počet hodnotení: 1)

Popis

Uncharted 4: A Thiefs End CZ


Dátum vydania: 10. máj 2016 Vývojár: Naughty Dog
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: Sony
Žáner:  akčná Multiplayer: áno
Lokalizácia:  české titulky    

Uncharted 4: A Thief 's End je ďalším a zároveň posledným zápisom do kroniky tejto veľmi úspešnej dobrodružnej ságy z dielne vývojárov Naughty Dog, ktorá začínala ako variácia na hru Tomb Raider, aby sa od jej herných princípov nakoniec samotná Lara Croft inšpirovala.

Opäť sa stretneme s dobrodruhom Nathanom Drakom, ktorý si však užíva zaslúženého dôchodku. Z neho je vytrhnutý, keď je nútený sa kvôli osobným záležitostiam vydať na cestu okolo sveta, ktorej cieľom je odhalenie historického sprisahania ohľadom bájneho pirátskeho pokladu Henryho Averyho. Jeho zatiaľ najväčšie dobrodružstvo otestuje jeho psychické i fyzické limity, odhodlanie a schopnosť obetovať sa pre tých, na ktorých mu záleží najviac.

Vo štvrtom diely sa stretneme s iným Nathanom, než ktorého sme si obľúbili od prvého dielu série. Nathan je teraz skúsenejší, dospelejší a nemá príliš záujem sa zapletať do ďalších dobrodružstiev. Avšak vzhľadom k neočakávaným udalostiam, kedy ho o pomoc požiada jeho domnelo mŕtvy brat, je nútený prekonať nechuť a vydať sa na cestu okolo sveta za záchranou svojich najbližších.


Hodnotenia (1)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook