Uncharted 3: Drakes Deception Remastered

14.50

Bez DPH: 12.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Uncharted 3: Drakes Deception Remastered


Dátum vydania: 10. máj 2016 Vývojár: Naughty Dog
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: Sony
Žáner:  akčná Multiplayer: áno
Lokalizácia:  Anglická    

Vrazte do akčnej adventúry v hollywoodskom štýle v úlohe neskrotného Nathana Drakea, pri veľkolepom hľadaní stratenej púštnej Atlantídy. Je to cesta, ktorá ho zavedie zo zlovestných ulíc Londýna, až na arabský polostrov, kde sa postaví svojim najväčším obavám.
Za pomoci svojho mentora, Victora Sullivana, sa musí Nathan postaviť okultným zradám utajovanej organizácie a jej nemilosrdného vodcu. V tejto zúfalej snahe o prežitie, ktorá robí nápor na všetky limity jeho odolnosti.
Hon za ďalším pokladom. Hra je pokračovaním Uncharted: Drake's Fortune Remastered a Uncharted 2: Among Thieves Remastered, Uncharted 3: Drake's Deception Remastered je kompletná hra v plných 1080p a so 60 FPS.
 
Nové trofeje v PlayStation Network.
Nové obtiažnosti, veľmi ľahká, Explorer a veľmi ťažká, Brutal.
Možnosť režimu Speed Run.
Dych vyrážajúci Photo režim.

 

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook