Tropico 6

42.50

Bez DPH: 35.42 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PC
Výrobca:
Kalypso Media

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Tropico 6


Dátum vydania:   2019 Vývojár: Kalypso
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: Kalypso
Žáner:  strategická/staviteľský simulátor Multiplayer: ano
Lokalizácia:  angličtina    

Predobjednajte si Tropico 6 pre PC už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


El Presidente je späť!

V čase politických a sociálnych nepokojov ľudia volajú po vizionárskych vodcoch, ktorí budú riadiť osud svojej krajiny predvídavosťou a vynaliezavosťou. Osvedčte sa znova ako obávaný diktátor alebo pokojný štátnik na ostrove Tropico a utvorte osud vašej vlastnej banánovej republiky prostredníctvom štyroch výrazných období. Čeľte novým výzvam na medzinárodnej scéne a vždy majte na pamäti potreby svojich ľudí.

Po prvýkrát v sérii spravujte rozsiahle súostrovie, budujte mosty na pripojenie vašich ostrovov a využívajte nové dopravné prostriedky a infraštruktúru. Pošlite Tropicans na nájazdy, aby ukradli zázraky sveta, vrátane Sochy slobody a Eiffelovej veže. Prispôsobte si svoj palác podľa vlastného uváženia a hlásajte svoje prejavy z vášho balkóna, aby ste získali láskavosť vašich subjektov.


Zahrajte si na veľkých súostroví prvýkrát v sérii. Spravujte viac ostrovov súčasne a prispôsobte sa rôznym novým výzvam.

Pošlite agentov na nálety do cudzích krajín, aby ste ukradli svetové zázraky a pamiatky a pridajte ich do zbierky.

Vybudujte mosty, budujte tunely a dopravte svojich občanov a turistov do taxíkov, autobusov a leteckých lanoviek. Tropico 6 ponúka úplne nové možnosti dopravy a infraštruktúry.

Prispôsobte si vzhľad vášho zámku a vyberte si z rôznych doplnkov.

Tropico 6 obsahuje revidovaný systém výskumu, ktorý sa zameriava na politické aspekty toho, že ste najväčším diktátorom sveta.

Volebné prejavy sú späť! Obráťte sa na ľudí a dajte sľuby, ktoré nemôžete udržať.

Tropico 6 je vybavený kooperačným a konkurenčným multiplayerom až pre 4 hráčov.Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook