Tom Clancys: The Division 2 CZ titulky

21.00

Bez DPH: 17.50 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
XONE
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Tom Clancys: The Division 2 CZ


Dátum vydania: 15.3. 2019 Vývojár: Ubisoft, Red Storm Žáner: fps, rpg
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft Lokalizácia: české titulky
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen:  

Pred siedmimi mesiacmi zasiahol smrteľný vírus celý svet, čo ochromilo celú populáciu. Počas toho ako vírus zasiahol ľudstvo, jednotka tajných agentov, The Division bola zvolaná ako posledná línia obrany. Od tej doby agenti jednotky The Division neúnavne bojujú o záchranu všetkého, čo zostalo. 

Pre jednotku agentov The Division sa jedná o najväčšiu akciu ich životov. Washington, D.C. najťažšie obraňované mesto sveta je v nebezpečenstve, čo ponecháva celú krajinu na pokraji kolapsu. Ak bude stratené a mesto Washington, D.C., padne celý národ. V úlohe agenta jednotky The Division, ktorý bol v akcii sedem mesiacov, ste spoločne s členmi vášho tímu poslednou nádejou na záchranu upadajúcej spoločnosti. 
Hra The Division 2 je online akčná RPG strieľačka s RPG prvkami, v ktorej sú základom prieskum, vývoj postavy hráča a tímová spolupráca.

Washington, D.C. bol radikálne zmenený. Čakajú na vás búrky, zaplavené mestské časti a historické miesta a neúprosné horúčavy.

Na hráčov najvyššej úrovne čakajú nové výzvy a systém vylepšovania postavy, unikátne zvraty a prekvapenia a po prvý krát raid systém.

Po splnení kampane získate prístup k novým špecializáciám ako sú demolitionist, sharpshooter a survivalist.

Civilisti a nepriateľské frakcie neustále bojujú o jedlo a zásoby.

Civilisti si postavili malé kolóny, ochraňujte ich a na oplátku vám poskytnú zásoby a pomoc.

Spolupracujte so spoluhráčmi v online kooperácií alebo spoločne bojujte v PVP režime.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook