The Elder Scrolls Online: Elsweyr

54.50

Bez DPH: 45.42 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Bethesda Softworks

Zatiaľ nehodnotené

Popis

The Elder Scrolls Online: Elsweyr


Dátum vydania: 4.6. 2019 Vývojár: ZeniMax Online Studios Žáner: RPG/MMORPG
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Bethesda Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen: nie
PlayStation Move:   3D podpora:   Online Pass: nie

Draci sa vrátili do Tamrielu. Zažite nové obrodružstvo v prostredí púšte Elsweyr. Môžete komunikovať s mnohými rozmanitými ľuďmi a cestovať mnohými cestami. V tejto novej kapitole sa budeme môcť skutočne ponoriť do života. Zažijete tak unikátne dobrodružstvo.

Noví hráči môžu do sveta Morrowind skočiť a začať s novou postavou bez toho, aby poznali predošlé tituly, alebo vlastnili účet v hre The Elder Scrolls: Online. Samozrejme súčasťou novej online verzie je aj pôvodná hra hre The Elder Scrolls: Online, čo Vám zaručí stovky hrateľných hodín vo svete Tamriel.

Veteráni zo sveta hre The Elder Scrolls: Online si môžu existujúce účty vylepšiť a okamžite pokračovať dobrodružstvá vo svete Elsweyr, bez ohľadu na pôvodnú úroveň postavy.

Ak ste už dlhšiu dobu nenavštívili tento svet, pripomíname, že pre hranie nie sú potrebné mesačné poplatky za vedenie účtu!


Nová class postava Necromancer, temná, tajomná nová trieda. Čierne umenie máte na dosah ruky. Manipulujte s dušami nepriateľov. S necromancerom je samotná smrť zbraňou.

Draci sa vrátili do Tamrielu. S novou hrozbou drakov budete čeliť dosiaľ najväčšej výzve aká kedy svet Elder Scroll Online postihla. Aby ste tejto hrozbe zabránili, budete musieť spolupracovať s ostatnými hráčmi.

Noví hráči môžu začať hrať hneď The Elder Scrolls Online: Elsweyr a začať levelovať svoju postavu v novej štartovacej oblasti. Keďže v The Elder Scrolls Online: Elsweyr je obsiahnutá aj pôvodná základná hra, noví hráči tak budú mať prístup aj k stovkám hodín dobrodružstiev v meste Tamriel.

Veteráni vo svete Elder Scroll online budú môcť zobrať svojho existujúceho hrdinu do Elsveyru, aby začali nové dobrodružstva, alebo začať hrať za novu postavu Necromancera.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook