Constructor

17.00

Bez DPH: 14.17 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
System-3

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Constructor


Dátum vydania:  9. jún 2017 Vývojár: System 3 Software
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: System 3 Software
Žáner:  simulátor Multiplayer: nie
Lokalizácia:  angličtina    

Originálna budovateľská simulácia Constructor sa v roku 2017 vrátila, aby na PC, PlayStation 4, Xbox a Nintendo Switch oslávila 20 rokov od chvíle, kedy prvý krát uzrela svetlo sveta.

V meste, kde nič nie je veľa, nemôžeš vyšliapať na vrchol bez poriadne ostrých lakťov. Keď sa chceš premeniť z bezvýznamného majiteľa lacných nehnuteľností v nechutne bohatého realitného magnáta, nezostane ti nič iné, ako uzavrieť pochybné dohody a uchýliť sa k špinavým praktikám. Tvoj cieľ v Constructore je jednoduchý – zarobiť peniaze, získať moc a zanechať po sebe trvalý odkaz.

Chop sa úlohy nádejného majiteľa stavebnej firmy a akýmkoľvek spôsobom sa vysporiadaj s konkurenciou, aby si vybudoval prosperujúce mesto.

 

  • Prepracovaná výuka sprevádzajúca hráča úvodom hry.
  • Zjednodušené užívateľské rozhranie uľahčuje ovládanie a predstavuje doposiaľ najlepší systém ovládania strategických hier na konzolách.
  • Hrajte až štyria hráči on-line proti svojim priateľom alebo proti umelej inteligencii.
  • Úžasná grafika a veľké množstvo nových prvkov a budov!
  • Režim Projektant ti umožňuje navrhovať vlastné mestá s rôznymi scenármi, ktoré potom môžeš zdieľať s priateľmi a v ktorých sa môžeš postaviť ostatným hráčom on-line.
  • Pravidelný, každomesačný dodatočný obsah na stiahnutie, ktorý slúži na rozšírenie a vylepšovanie herného zážitku.
 

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook