South Park: The Fractured But Whole

17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

South Park: The Fractured But Whole


Dátum vydania:  17.10.2017 Vývojár: Ubisoft
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft   
Žáner:  rpg Multiplayer: nie
Lokalizácia:  angličtina    

Predobjednávkové kusy obsahujú bonus kód na stiahnutie hry South Park: The Stick of Truth.

Od Treya Parkera a Matta Stona, tvorcov South Parku, prichádza ďalšie pokračovanie bláznivej série - The Fractured but whole a bude to pokračovanie Stick of the truth - úspešnej hry z roku 2014.

Opäť budete hrať za nové dieťa v bande a pridáte sa k obľúbencom ako Stan, Kyle, Kenny, či Cartman a zažijete  zábavné, poburujúce a nové RPG dobrodružstvo.

Hráči sa ponoria do kriminálneho podsvetia mestečka South Park s partiou hrdinov "Coon and Friends". Táto horlivá skupinka bojovníkov so zločinom bola vytvorená Ericom Cartmanom, ktorého hrdinské alter ego, The Coon, je polovičným človekom a polovičným medvedíkom čistotným. V úlohe nového dieťaťa sa hráči pridajú k hrdinom Mysterion, Toolshed, Human Kite, Mosquito, Mint Berry Crunch a rade ďalších pre boj so silami zla, zatiaľ čo sa "The Coon" snaží zo svojho tímu superhrdinov spraviť najmilovanejších hrdinov v histórii.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook