Shenmue 1 + 2

22.50

Bez DPH: 18.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sega

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Shenmue 1 + 2


Dátum vydania:  21.8.2018 Vývojár: SEGA
Doporučený vek:  od 12 rokov Vydavateľ: SEGA
Žáner:  akčná Multiplayer: -
Lokalizácia:  angličtina    

Hry originálne vydané pre Dreamcast v rokoch 2000 a 2001. Shenmue 1 a Shenmue 2 sú akčné adventúry odohrávajúce sa v otvorenom svete, spajajú súboje v jujitsu, investigatívne pátranie, RPG prvky a pamätihodné mini hry. Hry boli priekopníkmi mnohých prvkov moderného hrania, ako napríklad prieskum mesta v otvorenom svete, alebo Quick Time Event (QTE). Tiež patrili medzi prvé hry, ktoré predviedli cyklus dňa a noci, zmeny počasia, otváranie a zatváranie obchodov a NPC postavy, ktoré sa pohybujú počas dňa.


Píše sa rok 1986, mladý bojovník jujitsu Ryo Hazuki sa vracia do doja svojho otca, Iwao Hazukiho, kde sa stáva svedkom jeho vraždy. Vrahom je číňan Lan Di, ktorý ukradol záhadný artefakt známi ako dračie zrkadlo. Ryo sa zaprisaháva, že pomstí smrť svojho otca a vydáva sa po stopách číňana.

Prvý diel príbehu začína príbehom o cestách Rya okolo Yokosuky v Japonsku, zbiera dôkazy o vražde otca a na cestách sa stretáva s rôznymi gangstermi.

V druhom diely pokračuje Ryo vo svojej výprave. Tento krát sa ocitá v Hong Kongu v Číne. Dostáva sa hlbšie do útrob kriminálneho podsvetia, stretáva sa s majstrami bojových umení, ktorí mu pomáhajú na jeho ceste a ponúkajú pochopenie smrti jeho otca. Tiež odhľauje tajomstvá dračieho zrkadla, ktoré jeho otec ukrýval.

 

  • Otvorený svet, v ktorom máte možnosť rozprávať sa so všetkými postavami a skúmať.
  • NPC postavy majú vlastné životy a zoznam akcií.
  • Dôveryhodné prerobenie Hong Kongu z roku 1980.
  • Arkádové hry, zberateľné predmety a omnoho viac.
  • Vylepšené UI.
  • Voľba medzi moderným a klasickým ovládaním.
  • Možnosť voľby japonského dabingu.
  • Plne prispôsobiteľné rozlíšenie.
 

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook