Shadow of the Tomb Raider + tričko

32.50

Bez DPH: 27.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Square Enix

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Shadow of the Tomb Raider


Dátum vydania: 14. september 2018 Vývojár: Square Enix Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Square Enix Lokalizácia: angličtina

Ku každej objednávke Shadow of the Tomb Raider získate zdarma tričko s motívom z hry. Veľkosť trička uveďte do poznámky pri vytváraní objednávky. Pokúsime sa vyhovieť. Veľkosti budú: M, L, XL.

Prežite spolu s Larou momenty, pri kotrých sa stáva ikonou - Tomb Raider. V hre Shadow of the Tomb Raider musí Lara ovládnuť smrteľnú džungľu, prekonať hrozivé kobky a prežiť svoje najtemnejšie momenty. Pri závode s časom o záchranu sveta od Mayskej apokalypsy sa z Lary stáva Tomb Raider.

  • Ovládnite nemilosrdnú džungľu a prežite. Preskúmajte podmorské prostredie plné otvorov a hlbokého systému tunelov.
  • Lara bude v značne početnej nevýhode a s nedostatkom prostriedkov. Využite džungľu vo váš prospech, znenazdajky zaútočte a straťte sa ako jaguár, využite bahno ako kamufláž a vneste do nepriateľov strach a vyvolajte tak chaos.
  • Kobky sú hrozivé, pre ich dosiahnutie potrebujete využiť všetky techniky prechodu. Rozlúštite všetky smrteľné hádanky.
  • Objavte tajné mesto a preskúmajte najväčšiu mapu v histórii série.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook