Secret of Mana

34.50

Bez DPH: 28.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Square Enix

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Secret of Mana


Dátum vydania: 15. február 2018 Vývojár: Square Enix
Doporučený vek:  od 7 rokov Vydavateľ: Square Enix
Žáner:  RPG Multiplayer: nie
Lokalizácia:  angličtina    

Vydajte sa na akciou nabité celosvetové dobrodružstvo v 3D remastrovanej verzii jednej z najväčších RPG klasík, ktorá vyšla pred 25. rokmi na systémy Super NES. Ujmite sa Randiho, mladého chlapca, ktorý je poverený znovu oživiť magickú silu Mana.

Súboj o získanie magickej sily zahŕňa mnohé búrlivé súboje. Ste vyzbrojení magickým mečom a pridajú sa k vám dvaja spoločníci Primm a Popoi, Randi ich vedie na epickom dobrodružstve do súboja so zradným impériom pri tom ako sa snaží získať kontrolu nad magickou silou Mana.

Pre porazenie zla sa musia Randi, Primm a Popi spriateliť s ôsmymi elementálmi, ktorí držia silu, z ktorých sa skladá Mana. Dedičstvo Mana sa vracia pri tom ako sa odvážny bojovníci rozhodnú do sveta znovu navrátiť rovnováhu.

Znovu sa zrodilo nezabudnuteľné dobrodružstvo hrdinov menami Randi, Primm a Popoi v legendárnej hre Secret of Mana!

  • 3D grafika, vylepšená grafika v celej hre. Jasný svet plný magickej sily.
  • Klasický herný štýl bol vylepšený pre realizáciu moderného akčného RPG.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook