Resident Evil 7: Biohazard (Gold Edition)

39.50

Bez DPH: 32.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Capcom

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Resident Evil 7: Biohazard


Dátum vydania:  12. december 2017 Vývojár: Capcom
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ: Capcom
Žáner:  survival horror Multiplayer: nie
Lokalizácia:  angličtina    

 

Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition obsahuje základnú hru plus všetky 3 doteraz vydané DLC.

Ďalšia kapitola svetoznámeho hororu sa bude uberať smerom ktorý bude postavený na základoch žánru a otvorí dvere k absolútne strašidelným herným zážitkom.

Dej sa bude odohrávať v pochmúrnom plantážnickom dome v súčasnej Amerike po dramatických udalostiach zo šiesteho dielu. Hráči poprvýkrát si budú môcť vychutnať hrôzu a strach z pohľadu prvej osoby.

Objavovanie, klaustrofóbia a dusná atmosféra budú základné piliere hry,  survival horroru - žánru ktorý uzrel svetlo sveta pred 20 rokmi.

Vďaka RE enginu a kompatibilite s budúcimi VR zariadeniami Resident Evil poskytne neobvyklý takmer fotorealistický zážitok pre milovníkov žánru.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook