Pro Evolution Soccer 2020

43.50

Bez DPH: 36.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Konami

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Pro Evolution Soccer 2020


Dátum vydania: 10.9. 2019 Vývojár: Konami Žáner: Športová/Futbal
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: Konami Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen: áno
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Nový ročník populárnej futbalovej simulácie Pro Evolution Soccer 2020 (PES 2020) pomerne sebavedome sľubuje preniesť eFotbal ako šport širokému publiku. Populárna futbalová séria pokračuje v snahe priniesť čo najväčší realizmus, berie do úvahy spätnú väzbu od fanúšikov a prináša celý rad zmien. Kľúčova zmena je prepracovanie verzie Master League, celkom nový herný mód pomenovaný Match Day a kompletne prepracované herné menu.

Obrovských zmien sa dočkal populárny mód Master League, kde novinkou je interaktívny dialógový systém, vďaka ktorému ovládate posun v príbehu. Vyberajte odpovede, ktoré zachytávajú osobnosť vášho hráča a vytvorte si tak vlastný Master League príbeh.

V tomto zbrusu novom móde je zachytená podstata futbalovej kultúry a prenesená do kompetitívneho formátu, keď prenáša hráča z komentátorského stanovišťa priamo na ihrisko. Vyberte si jednu z dvoch strán na začiatku každotýždennej udalosti, kde každá perfektne umiestnená prihrávka a všetky úspešné zákroky sa počítajú ako body k víťazstvu. Všetky zápasy z daného týždňa sú dôkladne analyzované a vybraní sú najlepší hráči z každej strany. Títo sa potom stretnú vo veľkom finále, ktoré je prenášané naživo všetkým v Match Day móde.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook