Plague Tale: Innocence CZ

42.50

Bez DPH: 35.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Focus Home Interactive

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Plague Tale: Innocence CZ


Dátum vydania: 14.5. 2019 Vývojár: Focus Žáner: akčná/adventúra
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Focus Lokalizácia: české titulky

A Plague Tale - Innocence je temná a strhujúca dráma z pohľadu tretej osoby, mixujíca akciu s prieskumom a stealth prvkami. Dej sleduje Amiciu a jej mladšieho brata v najhoršom historickom období, keď osud nie je na ich strane a je len na nich, ako sa vysporiadajú s nehostinným a brutálnym svetom.

1349 - mor vyčíňa v Kráľovstve francúzskom. Amicia a jej mladší brat Hugo sú prenasledovaní inkvizíciou skrze dediny poničené skazonosnou chorbou. Na svojej ceste spoja sily s ďalšími sirotami a unikajú neskutočným rojom potkanov za pomoci ohňa a svetla. Tieň poskytne vytúžené útočisko pred nekonečným prenasledovaním Inkvizície.

Roje potkanov sú rovnako nebezpečné vašim nepriateľom ako vám. Musíte spolupracovať s ostatnými sirotami a prísť tak s jedinečným plánom, aby sa vaši nepriatelia vyhubili navzájom. V boji môžete dôverovať len svojmu praku, dôvtipu a niekoľkým priateľom, ktorých stretnete po ceste a pomôžu vám v prípade potreby.

A Plague Tale - Innocence prináša dychberúci stredoveký svet k životu v jedinečnom štýle a s úžasným soundtrackom, čo krásne navodzuje atmosféru doby, v ktorej určite nevinnosť neexistovala.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook