Star Trek: Bridge Crew VR

29.50

Bez DPH: 24.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Star Trek: Bridge Crew VR


Dátum vydania:  14. marec 2017 Vývojár: Red Storm
Doporučený vek:  od 7 rokov Vydavateľ: Ubisoft
Žáner:  akčná, simulátor Multiplayer: áno
Lokalizácia:  angličtina    

V Star Trek: Bridge Crew sa s Vašimi priateľmi nachádzate v srdci hviezdnej lode, kde v úlohe dôstojníkov federácie každé Vaše rozhodnutie určuje o osude posádky aj lode. Vďaka PlayStation VR zažijete skutočné ponorenie do sveta Star Trek.

 
Federácia Vás spoločne s posádkou vysiela veliť novému plavidlu U.S.S Aegis. Vašou úlohou je preskúmať z veľkej časti nepreskúmanú časť vesmíru, ktorá je známa ako "Brázda", s nádejou nájdenia novej planéty pre decimovanú populáciu z planéty Vulcan. Táto časť vesmíru obsahuje neskutočné krásy a nepreskúmané zázraky, ale taktiež podivuhodné anomálie a neznáme nebezpečenstvá. Národ Klingonov je v tomto regióne taktiež veľmi aktívny a ich plány sú rozhodne hrozbou pre federáciu. Je iba na Vás a na Vašej posádke zmapovať celý sektor, zistiť zámery Klingonov a zabezpečiť pokojnú prítomnosť federácie.
 
Vytvárajte strategické rozhodnutia a koordinujte akcie Vašej posádky pre plnenie misií. V kooperatívnom režime sa môžu 4 hráči spojiť a zaujať úloh kapitána, kormidelníka, taktika a vrchného technika. Každá z týchto pozícií je dôležitá pre úspechy v rôznych misách, ktorým čelíte a pre bezpečnosť posádky a lode.
 
Ujmite sa vedenia U.S.S. Aegis, prvej lode svojho druhu. Či už plánujete kurz, alebo analyzujete dáta, alebo hackujete nepriateľské štíty a zameriavate zraniteľné subsystémy lodí, máte v rukách prelomovú technológiu hviezdnej flotily. Unikátny dizajn lode ju robí ideálnom pre nebezpečné misie v "Brázde", ale musíte ovládnuť jej systémy.
 
Posádka kajuty lode ponúka zábavný kooperatívny zážitok s neporovnateľným pocitom reality. Pre prekonanie prekážok potrebujete viac ako individuálne schopnosti; komunikácia, dôvera a blízka koordinácia posádky sú kľúčom k víťazstvu.
 
Okrem dynamického príbehu, Star Trek: Bridge Crew predstavuje režim pokračujúcich misií, ktorý procedurálne generuje misie pre nespočetné hodiny samostatného, alebo kooperatívneho dobrodružstva.
 


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook