Watch Dogs Dedsec Edition

54.50

Bez DPH: 45.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Watch Dogs Dedsec Edition


Dátum vydania: 27. mája 2014 Vývojár: Ubisoft Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Chicago je Vaša najmocnejšia zbraň. Pomstite sa svojím vlastným spôsobom! Všetko je na dosah končekov prstov. Jednoduchým ťahaním po displeji sa spojíme s priateľmi, nakúpime najnovšie prístroje a výbavu a zistíme, čo nového sa deje vo svete. Lenže tým samým jednoduchým gestom vrháme stále väčší tieň. S každým ďalším spojením za sebou zanechávame digitálnu stopu, ktorá sleduje každý náš pohyb, naše záľuby a preferencie, ale aj to, čo radi nemáme. A neplatí to len pre ľudí. V dnešnej dobe je väčšina veľkých miest previazaná sofistikovanými sieťami. Mestská infraštruktúra je monitorovaná a kontrolovaná komplexnými operačnými systémami. V hre Watch Dogs sa tomuto systému hovorí Centrálne Operačný Systém (ctOS) a dá sa povedať, že ovláda každučký kúsok technológie v meste a disponuje databázou s informáciami o všetkých jeho obyvateľoch.

Hráte za Aidena Pearce, brilantného hackera a bitkára, ktorého kriminálna minulosť viedla k násilnej rodinnej tragédii. Ocitáte sa na love tých, ktorí ublížili vašim najbližším. Pritom budete môcť hackovať a sledovať všetko, čo vás obklopuje. Vďaka tomu budete schopní manipulovať s prvkami napojenými na mestskú sieť.

Získajte prístup do všadeprítomných bezpečnostných kamier, stiahnite si osobné informácie, aby ste mohli vyhľadať svoj ??cieľ, ovládajte semafory a verejnú dopravu. To všetko a oveľa viac využijete v boji s nepriateľmi.

  • Nahackujte mesto. Watch Dogs sa odohráva v plne simulovanej, živej metropole, kde máte vďaka svojmu smartfónu absolútnu vládu nad mestskou infraštruktúrou. Pomocou manipulácie so semaformi môžete uväzniť svojich nepriateľov v hromadnej búračke. Dokážete zastaviť vlak a použiť ho k úniku pred políciou. Tesný útek pred dolapením zaistí i pohotové zdvihnutie zdvíhacieho mosta. Všetko, čo je napojené na ctOS sa môže stať Vašou zbraňou.
  • Pouličná spravodlivosť. Ocitáte sa v centre Chicaga. V tejto časti mesta je najlepšie násilie oplácať ešte väčším násilím. Aiden je v tejto oblasti expert. Svojich nepriateľov likviduje ničivými údermi teleskopickým obuškom alebo v rámci prestreliek, ktoré vďaka precíznej fyzikálnej simulácii súperia s tým najlepším zo žánru strieľačiek. Celkom budete mať prístup k viac ako 30 tradičným zbraniam.
  • Na plný plyn. Vďaka pomoci od štúdia Ubisoft Reflections (tvorcovia kritikmi ocenenej série Driver), ponúkne Watch Dogs ohromujúci vozový park. Sadnite si za volant viac než 65 vozidiel, pričom každé podlieha reálnym fyzikálnym silám a preskúmae obrovskú chicagskú metropolu!
  • Všetko je pod kontrolou. Disrupt, nový engine poháňajúci Watch Dogs, využíva pokročilé výpočty grafiky, aby zabezpečil ohromujúci vizuálny a neuveriteľne realistický zážitok. Disrupt vám dáva moc ovplyvniť príbeh, mesto a jeho obyvateľov. Vaše rozhodnutia budú rezonovať Chicagom ako keď do vody hodíte kameň, ktorý na hladine vytvorí kruhy.
  • Dynamická navigácia. Vo Watch Dogs využijete k svojmu prospechu ako digitálne zákutia kyberpriestoru operačného systému ctOS, tak aj skutočné ulice. Svojim cieľom budete môcť nadbehnúť skrátením si cesty cez budovy alebo ich prekvapiť z ich striech.
  • Súvislý multiplayerový zážitok. Objavte novú úroveň interakcie, kooperácie a konfrontácie medzi hráčmi, vďaka úplne novému systému hry viacerých hráčov. Ten spája single a multiplayer do jedného prepojeného celku. Zabudnite teda na neprehľadné menu, nahrávacie obrazovky. Watch Dogs totiž prináša neriedenú multiplayerovú akciu v otvorenom a dynamickom svete.
  • Zostaňte pripojení pomocou nového spôsobu hrania. Zábava nekončí u vášej konzoly. Vyskúšajte revolučnú pridruženú hru, bežiacu v reálnom čase na mobilných platformách, prostredníctvom ktorej sa môžete spojiť a súperiť s priateľmi, nech ste kdekoľvek.

Watch Dogs Special Edition Breakthrough Pack


Watch Dogs Special Edition obsahuje bonusovú singleplayerovú misiu Breakthrough Pack!

Breakthrough Mission Pack - Práve sa koná tajné stretnutie. Chicagský klub vyjednáva o ovládaní moci s vedením korporácie. Klub si najal kóderov na blokovanie sledovacích zariadení. Obíďte mesto, nájdite všetky rušičky a zlikvidujte ich. Získajte všetky mená zo stretnutia a zverejnite ich fotky celému svetu. Súčasťou je aj nasledujúca odmena, ktorá sa odomkne po dokončení bonusovej misie.

Vehicle Expert Perk: Získaj zadarmo vozidlá od svojho kontaktu a takisto aj zľavy na vybrané autá.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook