Far Cry 4 (KYRAT Edition)

59.50

Bez DPH: 49.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Far Cry 4 CZ (KYRAT Edition)


Dátum vydania: 18. november 2014 Vývojár: Ubisoft Montreal Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft Lokalizácia: české titulky
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen:  
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass:  

Limitovaná zberateľská edícia Kyrat obsahuje zberatelský box, sošku Pagan Mina, cestovný denník, mapu Kyratu, plagát a bonusový herný obsah.

Far Cry 4 stojí na rovnako úspešnej DNA ako jeho cenami ovenčený predchodca. Hra zároveň prináša nový, rozsiahly a otvorený herný svet, ktorý Vás totálne pohltí. Tešiť sa môžete na nové zbrane, vozidlá a divoké zvieratá.

Vo Far Cry 4 budete dobývať hliadkové stanovištia zo slonieho chrbta. S pomocou svojej gyrokoptéry vyletíte k oblakom a budete rozsievať smrť výbušninami. Vertikálna krajina tu nie je len na okrasu. Predstavuje zábavné ihrisko, ktoré hráčom dáva nespočetné príležitosti k boju, lovu a preskúmavaniu. K lezeniu po skalách využijete vystreľovací hák, ktorým sa tiež môžete vymrštiť do vzduchu a potom zletieť dole do údolia v rámci kontrolovaného voľného pádu, ktorý zaistí špeciálny oblek. So sebou si ponesiete skutočne unikátny arzenál zbraní, ktorý vám umožní pristúpiť k problémom podľa svojho uváženia. Môžete zvoliť ostreľovanie, zakrádanie, či otvorený útok. Ak všetko ostatné zlyhá, môže sa pre Vás stať divoká fauna Kyratu cenným spojencom, alebo tiež tým najhorším nepriateľom ...


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook