Call of Duty: Ghosts Hardened Edition

29.00

Bez DPH: 24.17 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Activision

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Call of Duty: Ghosts Hardened Edition


Dátum vydania: 5. november 2013 Vývojár: Infinity Ward Žáner: FPS
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Activision Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen: áno
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Balenie NEOBSAHUJE Season Pass!!! len hru a steelbook obal.

 

Nový príbeh, nové postavy, nový svet Call of Duty - toto všetko sú vlastnosti novej generácie Call of Duty: Ghosts, v poradí už desiatom pokračovaní tejto prelomovo úspešnej série.

Infinity Ward sa rozhodli zariskovať a vytvorili novú podznačku - Call of Duty: Ghosts, ktorá prinesie hráčom úplne nové vzrušujúce nápady a zážitky, úplne iný príbeh, neporovnateľný s čímkoľvek, čo tu doteraz bolo. Ghosts navyše poháňa zbrusu nový engine novej generácie, s ktorým Infinity Ward sľubuje obrovský skok vpred. Svet bude realistickejší, strely budú precíznejšie, úmrtia uveriteľnejšie a akcia dramatickejšia a presvedčivejšia než kedykoľvek predtým.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook