Bioshock Infinite Premium Edition

29.50

Bez DPH: 24.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
2K Games

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Bioshock Infinite Premium Edition


Dátum vydania: 26. marec 2013 Vývojár: Irrational Games Žáner: FPS
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: 2K Games Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, podporuje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Bioshock Infnite Premium Edition PS3 obsah


Bioshock Infinite Premium Edition obsahuje nasledujúci zberateľský obsah:

 • Artbook - Toto 64-stranové zberateľské mini vydanie The Art of Bioshock Infinite znázorňuje podstatnú časť z plnej verzie od Dark Horse Comics. Tento artbook zo špeciálnej edície ponúka exkluzívny pohľad na vývoj jedinečného umeleckého štýlu hry a obsahuje špeciálny obal, ranné dizajnové návrhy a concept arty.
 • Litografia - Naozajstný kus propagandy zo sveta Bioshock Infinite z Columbie. Tento kus litografie zobrazuje diablov bozk od Jorge Laceru pracujúceho na pozícii grafika v Irrational Games.
 • Figúrka Hadymana - Pripravte sa na hranie prichádzajúcej stolovej hry Bioshock Infinite: The Siege of Columbia, vytvorenej a vydávanej Plaid Hat Games. S touto exkluzívnou 25 mm figúrkou Handymana zo živice získate náskok pred ostatnými.
 • Murder of Crows kľúčenka - Výsledok mimoriadne populárnej a žiadanej repliky fľaše Murder of Crows v plnej veľkosti. Tento ručne maľovaný 7,5 cm vysoký prívesok na kľúče obsahuje aj robustný mosadzný prsteň.
 • Digitálny soundtrack - Stiahnuteľný soundtrack obsahuje hudbu z hry Bioshock Infinite a je exkluzívne dostupný iba v Premium a Ultimate Songbird Edition.
 • Gear Pack - Začnite hru s tromi exkluzívnymi vylepšeniami:
  • Bull Rush - Údery uštedrené z behu majú šancu zraziť nepriateľa k zemi.
  • Extra! Extra! - Audio záznamy poskytnú navyše aj hernú menu, Silver Eagles.
  • Betrayer - Zabití posadnutí nepriateľa explodujú vo forme fireballu, ktorý spôsobuje ďalšie poškodenie.
 • PlayStation 3 téma - Špeciána téma pre XMB menu PS3.

Píše sa rok 1912. Vitajte v Columbii. Vznikajúcu svetovú veľmoc Spojené štáty charakterizuje lietajúce mesto Columbia, ktoré je silným symbolom amerických ideálov. Mesto bolo predstavené veľkou slávnosťou s fanfárami a prijaté ováciami nadšeného publika. Veľké nádeje vkladané do mesta sa čoskoro zmenia na hotovú katastrofu. Mesto mizne v oblakoch a nikto netuší, že kde. Najväčší úspech v histórii Ameriky zmizol bez akejkoľvek stopy.

V hre sa ujmete role Bookera DeWitta, bývalého bezpečnostného agenta Pinkertonu, vyslaného do Columbie s cieľom zachrániť Elizabeth, mladú ženu, ktorá tam bola uväznená od svojho detstva. Hlavný hrdina si postupne buduje vzťah s Elizabeth a pomocou nej si rozširuje svoje schopnosti, aby spoločne mohli utiecť z mesta, ktoré doslova padá z nebies. DeWitt bude bojovať s nepriateľmi v interiéroch ako aj v oblakoch využívajúc silu desiatok nových zbraní a schopností.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

  Facebook