Bound by Flame

36.50

Bez DPH: 30.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Bound by Flame


Dátum vydania: 9. máj 2014 Vývojár: Spiders Studios Žáner: RPG
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Focus Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Garantovane najnižšia cena hry Bound by Flame pre PS3. S našou garanciou najlepšej ceny si môžete Bound by Flame objednať už dnes a v prípade ak sa cena hry zníži do dňa vydania hry, budeme Vám automaticky účtovať tú nižšiu cenu.


 


V Bound by Flame budete hrať za žoldniera posadnutého plamenným démonom. Hráči, čoby obete démonického vplyvu, si budú musieť vyberať, či prijmú moc, ktorú im ponúka ich hostiteľ, alebo si zachovajú ľudskosť budú sa namiesto toho sústrediť na hrdinské vlastnosti. Nepriatelia a nástrahy, čím ďalej tým desivejšie a ľstivejšie, Vas budú lákať , aby ste získali viac schopností tak, že časť hrdinovej duše zapredáte démonovi. Postup démonického vplyvu sa bude zobrazovať na tele hrdinu .

V závislosti na voľbách hráčov a démonickom vplyve budú mať niektoré kapitoly odlišný scenár a ponúknu iný zážitok, co hre dodáva na znovu hrateľnosti. Súboje v reálnom prípade sú pôsobivé a dynamické. Ak hráč zaháji hru len so Základnými vedomosťami o súboji, Ohnivej mágii a zabijáctve, Bude sa môcť špecializovať odomykaním a vylepšovaním mnohých schopností z 3 rôznych vývojových vetiev .

V Bound by Flame si hráči môžu svoju postavu upraviť podľa svojho uváženia. Počas vytvárania svojho hrdinu si budú môcť zvoliť pohlavie a črty tváre. To samozrejme ovplyvní aj hrdinov démonický vplyv. Bound by Flame tiež obsahuje systém výroby, ktory umožňuje vytvárať a vylepšovať vybavenie vrátane zbroje a zbraní. K hráčovej výprave sa pripojí tiež niekoľko spoločníkov a podľa jeho činov sa vzťahy s nimi môžu vyvinúť v priateľstvo, lasku, či nenávisť.

Bestiár Bound Flame je tiež ohromný. Hráči sa budú musieť stretnúť s mnohými pôsobivými príšerami : tieňoví draci, lichovia, nemŕtvi, ľadové stvory ... epické strety vás čakajú na každom rohu. Ktorou cestou sa vydáte? Budete prahnúť po démonickej moci mágie, s ktorej pomocou svojich nepriateľov spálite plameňom, alebo dáte prednosť bojovým zručnostiam a srdnatosti?


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook