Defiance

10.50

Bez DPH: 8.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Namco Bandai

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Defiance


Dátum vydania: 2. apríl 2013 Vývojár: Trion Worlds Žáner: MMORPG
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Trion Worlds Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Defiance je novou MMO strieľačkou z pohľadu tretej osoby, umiestnenou v nie príliš vzdialenej budúcnosti, kde planétu Zem zdieľajú ľudia a mimozemšťania, Votáni. Hra sa viaže na udalosti pripravovaného rovnomenného seriálu, sledujúceho prebiehajúci konflikt o životný priestor dvoch živočíšnych druhov. Zdevastované okolie legendárneho San Francisca ponúka záživné a inovatívne boje na notoricky známych miestach.

Dynamické udalosti - Bojujte proti mimožemšťanom a ľudským nepriateľom, lovcom, či o na zem náhodne dopadajúcu mimozemskú technológiu, ktorá predstavuje pozostatky mimozemskej lode.

Zmeňte svoj vzhľad, či pôvod - Defiance ponúka prepracovaný systém prispôsobenia si svojich bojovníkov vlastnému obrazu prostredníctvom širokej škály odevov, brnení, účesov, farby pleti či tetovania. Vyberte si, či chcete bojovať ako človek alebo humanoid - hybrid človeka a mimozemšťana.

EGO - Enviromental Guardian Online, EGO, biometrické vylepšenie vášho bojovníka vám poskytuje okamžitý prehľad o dianí na bojisku a prístup k množstvu nadľudských schopností. Blur - vyššia rýchlosť a obratnosť, Cloak - neviditeľnosť, Decoy - holografická projekcia hráča slúžiaca ako návnada, Overcharge - väčšia účinnosť útokov a strelných zbraní.

Široký arzenál - K dispozícii máte futuristické verzie známych zbraní. Upravte si svoju pištoľ, brokovnicu, odstreľovačku, či automat potrebám, vďaka možnostiam výmeny zameriavačov, zásobníkov či úchytov na zlepšenie strelných vlastností. Zničte nepriateľov ručnými granátmi alebo použite brutálnu silu raketometu.

Sledujte dianie mimo hry - Autori zo štúdia Trion Worlds ukrývajú vo svojich videách a blogoch 6-znakové kódy na odomknutie obrovského množstva výbavy, ako sú brnenia, komponenty pre úpravu zbraní alebo perky, teda vylepšenia schopností vášho hrdinu.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook