Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

32.50

Bez DPH: 27.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Namco Bandai

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin


Dátum vydania: 2. apríl 2015 Vývojár: From Software Žáner: akčná / RPG
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Namco Bandai Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: ? Kooperácia: ? Splitscreen: ?
PlayStation Move: ? 3D podpora: ? Online Pass: ?

Hra obsahuje aj všetky rozšírenia v podobe The Lost Crowns Trilogy

- Crown of the Sunken King
- Crown of the Old Iron King
- Crown of the Ivory King
 
Nástupca úspešného titulu Dark Souls prichádza od From Software. Nový diel ponúka niekoľko podstatných vylepšení a samozrejme nový príbeh. Čo sa však nemení je unikátny herný štýl, charakteristická náročnosť štýlu Dark Souls, výzva a intenzívne emocionálne odmeny. Dark Souls II ponúka naviac tiež vylepšený multiplayer, rozšírené možnosti prispôsobenia a nový engine.

Pripravte sa na smrť ... Opäť. Odvážte sa vstúpiť do sveta intenzívneho hrania v obrovskom svete s novým enginom, ktorý posúva grafiku, zvuk aj efekty vpred ako nikdy predtým.
Labyrint monštier a bossov. Ponorte sa do halucinogénneho prostredia, preplneného novými zvrátenými monštrami a smrtiacimi bossmi, ktorí môžu vzniknúť len v hlavách From softvér.
Nemilosrdné zahrávanie sa so zmyslami. Široká škála hrozieb, ktoré útočia na ľudské zmysly a fóbie. Sluchové halucinácie, závraty, strach z výšok a ďalšie.
Hlbšie a temnejšie. Širšie možnosti prispôsobenia postavy umožňujú zvoliť si zbrane a výzbroj presne na mieru.
Vyvinutý multiplayer. S novým vylepšeným multiplayerom môžete teraz lepšie interaktovat s hráčmi a prináša kooperatívnu multiplayerovú spoluprácu, ako aj konkurenčné súboje.
Choďte ďalej než je smrť-Dark Souls II poskytuje plynulý pohyb. Zachytávajúce animácie, vylepšený systém boja, obrovsky rozšírenú škálu postáv, hlbšie možnosti prispôsobenia, nové zbrane, schopnosti výbavy a zmiešaný systém postupu v hre.

Vo verzii pre konzoly XONE / PS4 a PC bola vylepšená grafická stránka hry a dodané ďalšie efekty umocňujúce atmosféru. Podľa slov vývojárov, toto bude konečne hra akú sme chceli.

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook