Grease Dance

15.50

Bez DPH: 12.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
505 Games

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Grease Dance


Dátum vydania: 4. november 2011 Vývojár: Zoe Mode Žáner: tanečná, hudobná
Doporučený vek: od 12 rokov Vydavateľ: 505 Games Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno, 2-8 Kooperácia: áno, 2-4 Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Grease Dance prináša nezameniteľnú filmovú choreografiu a legendárne piesne v kombinácii s technológiou PlayStation Move, čím umožňuje fanúšikom tancovať a spievať ich obľúbené melódie z Pomády vrátane takých hitov ako sú You’re the One That I Want, Greased Lightning a Summer Nights.

Spievaj! Hra obsahuje 15 piesní z pôvodného filmu a 5 bonusových rock 'n' rollových skladieb.

Tancuj! Hodiny zábavy s rock 'n' rollovými kreáciami z filmu, vrátane choreografie vo dvojici, freestylovej súťaže, kde hráči môžu predviesť svoje individuálne schopnosti a tancovať pre extra body.

Herné módy. Grease Dance obsahuje ako tanečné tak aj karaoke módy, pričom obe si je možné zahrať ako spolu v kooperácii, tak aj proti sebe vo versus móde.

Kooperácia. Až 8 hráčov môže súťažiť v Párty móde, kde sa predstavia dva tímy po štyroch hráčoch, pozostávajúce z dvoch tanečníkov a dvoch spevákov.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook